Trinity College Dublin

Коледж Святої Королеви Єлизавети та неподільної Трійці біля Дубліна (Trinity College) — найстаріший та найпрестижніший навчальний заклад в Ірландії. До складу Trinity College входять шість факультетів: гуманітарний, філологічний, бізнесу, економіки та соціальних наук, інженерної справи та кібернетики, медицини та природничих наук.

  • Дублін, Ірландія

  • Заснований у 1592 р.

Цікаві факти:

  • близько 17,000 студентів

  • Світовий рейтинг: 104-е місце (QS World University Ranking 2019)

  • Університет №1 в Ірландії

  • Відомі випускники, серед яких Оскар Уайльд, Джонатан Свіфт, Ніколай Толстой та ін.

Опис:

Коледж Святої Королеви Єлизавети та неподільної Трійці біля Дубліна (Trinity College) — найстаріший та найпрестижніший навчальний заклад в Ірландії. Університет розташований в центрі Дубліну на площі 190 000 м² та входить до складу Дублінського університету. Був заснований королевою Єлизаветою І у 1952 році.

До складу Trinity College входять шість факультетів: гуманітарний, філологічний, бізнесу, економіки та соціальних наук, інженерної справи та кібернетики, медицини та природничих наук.

 

Університет, в якому панує інтелектуальна й творча атмосфера може похвалитися такими відомими випускниками як Оскар Уайльд, Семюел Беккет (лауреат Нобелівської премії), Джонатан Свіфт, Ніколай Толстой, Олівер Голдсміт (британський прозаїк і драматург), Едмунд Берк (ірландський політичний діяч, член парламенту Великої Британії) та багато інших.

 

З відгуком про навчання у Trinity College Dublin можна ознайомитися тут.

 

Розташування:

Дублін - місто-графство в Ірландії, столиця країни, розташоване на місці впадання річки Ліффі в Дублінську затоку Ірландського моря. Найбільше місто на острові Ірландія і в республіці, головний порт країни на Ірландському морі. Основний центр політичного, економічного та культурного життя країни.

Університет Trinity College Dublin знаходиться в самому центрі цього мегаполісу даючи студентам можливість навчатися в найкращому навчальному закладі країни та активно проводити своє дозвілля.

Проживання:

Житло від Trinity College розташоване або на головному кампусі в Коледж-Грін, або в Трініті-холі, в Дартрі. Деякі міжнародні студенти також проживають у приватному секторі, орендуючи помешкання. На території кампусу житло розташоване або в історичних будівлях в центрі кампусу, або в більш сучасних будівлях на сході міста.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.