University College Dublin

University College Dublin - дослідницький університет у м. Дублін. В університеті навчається близько 33,000 студентів, що робить його найбільшим ВНЗ Ірландії. Заснований на успішній взаємодії з ірландським суспільством на всіх рівнях і у всіх сферах діяльності університет процвітав і вніс унікальний і суттєвий внесок у створення сучасної Ірландії.

 • Дублін, Ірландія

 • Заснований у 1854 р.

Цікаві факти:

 • близько 33,000 студентів
 • Світовий рейтинг: 193-є місце (QS World University Ranking 2019)

Опис:

University College Dublin - дослідницький університет у м. Дублін. В університеті навчається близько 33,000 студентів, що робить його найбільшим ВНЗ Ірландії. Університет заснований у 1854 р. як Католицький університет Ірландії з метою забезпечення Ірландських католиків якісною освітою, оскільки Trinity College Dublin приймав на навчання протестантів. Відповідно до “Irish Universities Act” у 1908 р. університет став частиною Національного університету Ірландії та був перейменований в University College Dublin.

 

Заснований на успішній взаємодії з ірландським суспільством на всіх рівнях і у всіх сферах діяльності університет процвітав і вніс унікальний і суттєвий внесок у створення сучасної Ірландії.

 

Університет підтримує зв'язки з більш ніж 400 вищими навчальними закладами в Австралії, США, Канаді, Сингапурі, Китаї та різних країнах Європи. Серед таких партнерів - університет Британської Колумбії, університет Каліфорнії, університет Коннектикуту, університет Маямі, Единбурзький університет, національний університет Сингапуру, університет Мельбурна та інші.

 

Стажування є частиною навчальних програм університету. Серед компаній-партнерів університету, де студенти можуть проходити стажування KPMG, L'Oreal, Skype, eBay, Deloitte, LinkedIn, Microsoft, IBM, Ernst and Young і PWC.

В UCD діє центр розвитку кар'єри - Careers Connect, який надає студентам і випускникам UCD бази даних про актуальні вакансії та місця для стажувань.

 

Розташування:

 

  Основний кампус UCD - Belfield знаходиться в 4 км на південь від центру Дубліна і займає ландшафтну паркову територію в 132 га.

   

  На території кампусу є спеціальний центр Global Lounge для проведення семінарів, переговорів, кіновечір, виставок та інших заходів як для студентів, так і організацій:

  • понад 350 міжнародних телевізійних станцій, в тому числі Sky Sports і ESPN;

  • 1 великий екран і 12 невеликих плазмових телевізорів;

  • бездротові гарнітури для прослуховування окремих телеканалів;

  • ігрова приставка Xbox.

   

  Також, для проведення дозвілля в розпорядженні студентів:

  • басейн олімпійських розмірів;

  • 3D - кінотеатр;

  • 600-місцевий зал для глядачів;

  • телестудія;

  • національний стадіон для гри в хокей;

  • 17 спортивних майданчиків з полями з натуральної трави;

  • скалодром;

  • драматичний театр.

   

Проживання:

Студенти, що навчаються на підготовчій програмі International Foundation Year або на бакалавраті, можуть проживати в резиденціях на території кампуса. Всі 5 гуртожитків розташовані на території головного кампусу Belfield і мають відмінний доступ до всіх його об'єктів - магазинів, кафе, ресторанів, бібліотек, студентських клубів, пральні, медичного центру, банку, пошти, спортивної інфраструктури. Студенти підготовчого центру ISC, який знаходиться в центрі Дубліна, можуть добратися до резиденції на автобусі (15 хвилин в дорозі) або на велосипеді.

 

 • Merville & Belgrove. Ці дві резиденції включають триповерхові апартаменти, сформовані в блоки. У гуртожитку Merville в кожному апартаменті є 4 або 5 спалень, 2 душові кімнати, кухня і вітальня, в Belgrove - 3 або 4 спальні, душ і ванна, кухня, загальна зона відпочинку.

 • Glenomena & Roebuck Hall. Резиденція Glenomena знаходиться в пішій доступності від всіх головних об'єктів коледжу. Гуртожитки представлені 6-поверховими апартаментами, сформованими в блоки - 6 спалень з окремими зручностями, загальна кухня і зона відпочинку з телевізором.

 • Roebuck Castle Catered Residence - це нова резиденція особливого виду, свого роду перша в Ірландії. Кожен житловий блок складається з 12 одномісних спалень з окремими зручностями і холодильником, загальною кухнею з усім необхідним для приготування їжі, вітальні і навчальною кімнатою. У вартість проживання входить сніданок і вечеря в будні дні, бранч і вечеря в суботу і обід у неділю. Також, є ряд безкоштовних обідів барбекю, під час яких жителі резиденції знайомляться між собою. Крім цього в гуртожитку є їдальня і фітнес-зал.

 • Blackrock Halls of Residence має віддалене від суєти і міського шуму місце розташування в приморському передмісті Blackrock. Студенти проживають в одномісних номерах і користуються спільною кухнею, ванною кімнатою, їдальнею і телевізійною кімнатою.

 • Proby House Residences розташована на кампусі Blackrock і включає апартаменти, розділені по блоках - 6 одномісних спалень з окремими зручностями, загальна кухня і зона відпочинку.

 • Muckross Park Halls - це резиденція поза кампуса в 2 милях від центру міста в районі Donnybrook. Для проживання є 63 номери. Надається харчування.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.