Clongowes Wood College

Одна з найбільш престижних шкіл-пансіонів для хлопчиків в Ірландії, що забезпечує студентів прекрасним обладнанням для академічної та позакласної діяльності, викладачі якої докладають всіх необхідних зусиль, аби виховати хлопців сильними, незалежними, амбітними особистостями, що готові кинути собі виклик та досягати все нових вершин.

 

 • графство Кілдаре, Ірландія

 • Заснований у 1814 році

Цікаві факти:

 • Прекрасне навчальне обладнання

 • Широкі можливості для спортивних занять

 • Безпечне та комфортне місце розташування

 • Активне позакласне життя студентів

 

   

Опис школи:

Clongowes Wood College - це провідна ірландська школа-пансіон, розташована в прекрасній спокійній місцевості, за тридцять кілометрів від Дубліна, в самому центрі селища Кілдер. Католицька школа, що була створена ще в далекому 1814 році, зараз забезпечує хлопців з усього світу високоякісними навчальними програмами, всебічною підтримкою і широкими можливостями для саморозвитку. Школа пропонує для хлопців денне навчання та пансіон, який для міжнародних студентів доступний з 13 років.

 

Пансіонат Clongowes - це навчальний центр, що забезпечує всебічну освіту і повноцінний розвиток учнів. Прекрасне обладнання школи, висококваліфіковані викладачі й старанний персонал допомагає студентам зростати незалежними особистостями. Спортивні споруди й обладнання передбачають активний та здоровий спосіб життя і широкі можливості професійного розвитку у даній сфері.

 

Невіддільною частиною життя в Clongowes Wood College є культурні заходи пов'язані з музикою, театральним мистецтвом та риторикою.

 

Яскравий музичний відділ має три шкільні хори, оркестр та традиційну музичну групу. Хлопчики можуть вивчати музику як частину навчальної програми для молодших та старших класів, а також можуть брати участь у музичних заходах поза навчальним процесом. Шкільний оркестр із понад 70 інструментами щороку відправляється в тур Європою.

 

Натхненні великим оратором Даніелем О'Коннелом у 19 столітті, дискусії й публічні виступи займають важливе місце у житті коледжу. Студентські команди беруть участь у міжшкільних дебатах. Під час занять учні навчаються залучати аудиторію, втримувати увагу та працювати з тональністю голосу, працювати над переконливістю власної промови й лаконічним формулюванням думок.

 

Заняття драматичним мистецтвом сприяє творчому самовираженню і є важливою частиною освіти в Clongowes Wood College з можливістю брати участь у різних постановках протягом року.

 

Починаючи з 1814 року, випускники коледжу ставали лідерами у сфері бізнесу, спорту, політики та мистецтва. Школа ставить турботу та виховання кожного конкретного учня як основну мету своєї роботи.

 

Розташування:

Clongowes Wood College розташований у мальовничому селищі Кілдер, яке знаходиться за 30 кілометрів від Дубліна. Школа займає територію площею 500 акрів, на якій є все необхідне, як для навчання, так і для дозвілля. На кампусі навчального закладу розташовані спортивні майданчики, критий басейн, поле для гольфу, резиденції, головна навчальна будівля та озеро.

 

У кожній із 24 аудиторій школи є доступ до Інтернету та інтерактивні дошки. Також тут знаходиться лекційний зал на 130 осіб, аудіовізуальний театр та навчальний центр кооперативного навчання.

 

Також тут передбачені додаткові навчальні ресурси — спеціалізовані кімнати, розроблені для студентів з особливими потребами у навчанні, які дозволять їм займатися у спокійному та комфортному середовищі.

 

У школі є два хори, оркестр та традиційний ірландський музичний колектив. Окрім сучасних репетиційних кімнат, тут також є фортепіано і спеціалізована кімната для занять на барабанах.

 • Bellarmine Center - навчальний простір для студентів.

 • James Joyce Library - сучасна і простора бібліотека школи, що містить понад 9000 різноманітних видань, включаючи книги, наукові праці, електронні книги, періодичні видання та DVD.

 • Science, Art and Technology Building - будинок науки, мистецтва та технологій, збудований у 2010 році, що забезпечує студентів усіма необхідними ресурсами для академічних та позакласних занять.

 • Sports Building - сучасний студентський спортивний зал, що був збудований у 2011 році та покращений у 2017 році, коли до нього приєднався 25-метровий критий басейн, також тут кімната для занять важкої атлетики та фітнес-зал.

 

Окрім критих спортивних споруд, школа володіє широким спектром спортивного обладнання:

 • Поле для гольфу

 • Тенісні корти

 • Регбі

 • Легка атлетика

 • Крикет

 • Футбольні майданчики

 • Освітлене регбі / футбольне поле

 • Трек для бігу

 

Проживання:

Clongowes Wood College забезпечує студентів комфортним та якісним житлом. Школа пропонує семиденний пансіон із перервами на вихідні щомісяця, коли хлопці їдуть додому, або у випадку закордонних студентів - до своїх опікунів у межах Ірландії. Сім'ям пропонують брати участь у житті школи, в організації заходів, відвідуванні меси щонеділі та у спортивних заходах.

 

Резиденція розрахована на 450 дітей. В резиденціях є спільні зони для відпочинку та соціалізації: простора кімната з телевізором та місцями для відпочинку. Житло для молодших учнів передбачає спільне проживання, а для старших — одномісні спальні, укомплектовані індивідуальними навчальними зонами.

 

Персонал школи проживає разом із хлопцями: наглядає за порядком, допомагає у підготовці домашніх завдань та різноманітних проектів, організовує позакласні заходи, а також забезпечує комфортну дружню атмосферу у колективі.

 

Їдальні школи — просторий сучасний заклад харчування, де можна комфортно розмістити понад 500 осіб — саме тут студенти отримують корисний і смачний сніданок, обід, вечерю, а також чай та закуски. Старші учні мають у своєму розпорядженні кухні, що прилягають до їхніх спалень. Такий варіант дає можливість навчитись готувати самотужки й підготуватись до самостійного студентського життя в університеті.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.