Dundalk Grammar School

Традиційна ірландська школа, що зосереджує свою увагу не лише на академічній підготовці, але й на додаткових заняття, які згодом можуть стати основною сферою діяльності студента, зокрема, таких як: музика, спорт, образотворче та театральне мистецтво.

 

  • м. Дандалк, графство Лаут, Ірландія

  • Заснована у 1739 році

Цікаві факти:

  • 550 учнів

  • Невеликий розмір класів

  • Індивідуальний підхід

  • Широкий спектр можливостей занять музикою, спортом та театральним мистецтвом

  • Участь як в шкільних, так і позашкільних змаганнях

  • Клуб дебатів, що регулярно бере участь у позашкільних заходах та конкурсах.

     

Опис школи:

Dundalk Grammar School - традиційна ірландська школа, що була заснована у 1739 році у місті Дандолк, графство Лаут, Ірландія. Навчальний заклад пропонує денне навчання та 5-денний пансіон. Навчання на денній формі можливе з 4 років. Пансіон доступний для міжнародних студентів з 12 років. Зараз школа приймає 550 учнів, 100 з яких студенти пансіонату. Усі навчальні програми сформовані відповідно до стандартів ірландського викладання, що забезпечує студентів високоякісними програмами та кваліфікованими викладачами. Dundalk Grammar School створює прекрасні умови як для навчання, так і для відпочинку, поєднуючи навчальні програми з різноманітними позакласними програмами та заходами.

 

До шкільних видів спорту належать: регбі, хокей, футбол, легка атлетика, теніс, баскетбол, бадмінтон, крикет та волейбол, а також вітрильний спорт, катання на конях, аквааеробіка й заняття в тренажерному залі.

 

Музика відіграє особливо важливу роль у шкільному житті Dundalk Grammar School. Понад 200 учнів відвідують уроки музики, на програмах фортепіано, скрипки, гітари, віолончелі, ударних та духових інструментів. У музичному відділі є кілька інструментів, які учні можуть взяти напрокат протягом року, поки вирішують чи продовжувати займатись саме на цьому інструменті. Якщо учень зацікавлений у вивченні гри на певному інструменті, якого немає у списку, він може подати заявку, і якщо є достатня зацікавленість, школа може ввести нову програму. Усі учні отримують можливість виступити на заходах школи. Кажуть, що грати перед аудиторією краще, ніж 20 уроків з найкращим учителем у світі.

 

При школі є хор, оркестр та традиційна група, які репетирують щотижня після уроків. Учасники оркестру та хору мають можливість щороку подорожувати в музичному турі. Хор та оркестр виступали у багатьох куточках Європи. Для студентів Dundalk Grammar School відкриваються широкі можливості побудови кар'єри у сфері музичного мистецтва.

 

При школі діє товариство дебатів, студенти якого регулярно беруть участь в позашкільних заходах та конкурсах. Вміння красиво та лаконічно висловлюватись, тримати увагу публіки, давати відповіді на одвічні питання і мислити критично — ось, що означає стати членом такого товариства.

Школа також заохочую студентів брати участь у місцевих та регіональних мистецьких конкурсах. Окрім рисунка та малювання (акварель, акрил, гуаш), студенти можуть спробувати виготовляти плакати, принти, фотографії та займатись гончарством. У мистецькій майстерні є сучасна гончарна піч.

 

Цінність занять театральним мистецтвом полягає в першу чергу у навичках, яке воно дає можливість розвивати: публічні виступи, техніка продюсування, командна робота, творче бачення та конструктивізм. Учні регулярно беруть участь у шкільних виставах та різноманітних драматичних конкурсних.

 

Розташування:

Dundalk Grammar School розташована у місті Дандолк, яке знаходиться недалеко від кордону з Північною Ірландією у мальовничому графстві Лаут. Сама школа знаходиться на території площею 10 акрів, на яких розташовані спортивні майданчики, головний навчальний корпус, комфортабельні резиденції, сад й зони для відпочинку та розваг. Тут розміщені офіси, бібліотека, комп'ютерна кімната, кімнати для музики та оркестру, студентська їдальня. Всі навчальні класи оснащені новітньою технікою та прекрасним обладнанням.

 

Технологічне забезпечення Dundalk Grammar School передбачає спеціалізовані засоби для занять наукою, деревообробкою, комп'ютерним дизайном та мистецтвом.

 

Спортивне обладнання школи містить штучне спортивне поле, поле для хокею на траві, три тенісні корти зі штучною травою, баскетбольні майданчики та прилеглі майданчики, футбольні та регбі-майданчики.

Проживання:

Dundalk Grammar School пропонує міжнародним студентам п'ятиденний пансіон у своїх комфортабельних резиденціях, які знаходяться на території школи. Резиденції передбачають окремі блоки для хлопчиків і дівчаток та затишні кімнати. У вечір п'ятниці студентів школи забирають приймальні сім’ї, в яких учні проводять усі вихідні.

 

Харчування — важливий елемент у житті, особливо для юного організму. Саме тому над розробкою правильного і збалансованого меню трудиться команда професійних кухарів, які особисто зацікавлені у добробуті студентів пансіонату.

 

Щодня студенти можуть обирати із різноманіття основних страв, а меню змінюється регулярно. Працівники громадського харчування оцінюють важливість не тільки смаку, але й загального раціону, аби харчування було збалансованим, різноманітним та корисним, багатим фруктами та овочами.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.