The King's Hospital

The King's Hospital - це приватна школа, яка знаходиться в Дубліні, Ірландія. Вона вважається одним з перших навчальних закладів острова і тому має винятковий авторитет серед університетів. Для навчання застосовуються найбільш передові технології, які засновані на класичній британській освіті.

  • Дублін, Ірландія.

  • Рік заснування: 1669.

  • Тип: школа-пансіон змішаного типу.

  • Кількість студентів: близько 700.

Цікаві факти:

  • Для навчання застосовуються найбільш передові технології, які засновані на класичній британській освіті.

  • Аудиторії з мультимедійним обладнанням, бібліотека з рідкісними фондами, клуби з мистецтва, науки та спорту.

  • 100% випускників вступають в обрані ними ВНЗ.

  • Учні забезпечені комфортними умовами в процесі навчання та дозвілля.

  • Розміщений в центрі Дубліна.

  • Вільний доступ до культурних надбань Ірландії.

 

Опис школи:

The King's Hospital - це приватна школа, яка знаходиться в Дубліні, Ірландія. Вона вважається одним з перших навчальних закладів острова і тому має винятковий авторитет серед університетів. Спочатку вона мала прихильність до конфесії ірландської церкви, але тепер це потужний інтернаціональний освітній заклад. Кожен мрійник хоча б раз мріяв про Ірландію з її середньовічними замками, вузькими затишними вуличками, і фантастичними природними ландшафтами. Школа ввібрала в себе  романтику і кращі традиції навчання, які найбільш вдало переплелися і сформували для учнів найкращу атмосферу для навчання.

 

Розташування:

Говорячи про традиції і якість освіти Ірландії не можна не згадати, що, перш за все, освітній процес - це британський внесок. Завдяки потужному науковому фундаменту, який був закладений в період Сполученого королівства, школа процвітає і понині. Політика адміністрації направлена на те, щоб найталановитіші діти з усіх куточків планети вчилися саме тут, і тому для них створені максимально комфортні умови. Учням можна тільки позаздрити, адже заняття проводять у старовинних і оповитих таємничістю корпусах, з яких вийшло безліч поколінь учених і державних діячів. І це цілком можна зрозуміти, адже бібліотека школи сповнена старовинними і рідкісними фондами, яких немає в наявності у багатьох сьогоднішніх музеїв. Тут, як ніде більше, прокидається бажання пізнавати нове і досліджувати минуле. Звичайно, не весь інтер'єр дійшов в цілості до нашого часу і місце старих дерев'яних парт і дощок зайняли зручні крісла і мультимедійні проектори.

 

Інтенсивне навчання якісно взаємодоповнюється пізнавальним дозвіллям, адже освітній процес проводиться не тільки в аудиторіях. Просто вийшовши за межі школи, учні потрапляють в романтичну атмосферу Ірландії, яка досить мало змінилася з часів середньовіччя. У місті повно музеїв, картинних галерей, театрів і церков, які збереглися з одинадцятого століття. Крім того, навколо міста розкинулися дивовижні за своєю красою ландшафти, де зараз базується безліч Національних парків.

 

Дублін, хоч і столиця, але його населення всього 1 млн - це дуже компактне і зручне місто, яке позбавлене метушні  мегаполісів. У місті безліч історичних будівель різних епох і архітектурних стилів, з яких переважає романський. Дублін має безліч театрів, картинних галерей та історичних пам'яток, що датуються XI століттям. Через центр міста протікає красива річка Лафф, через яку перекинуто безліч мостів, що робить місто дуже схожим на Лондон. На околицях простягаються мальовничі пагорби й гори з середньовічними замками.


 

Проживання:

Кампус розташовується на площі в 32 га й обладнаний сучасним спортивним залом (з повністю комп'ютеризованим фітнес-центром), 25-метровим критим басейном з підігрівом, майданчиками для хокею, регбі, крикету, легкої атлетики та тенісними кортами. Крім цього він має затишний кафетерій, де готують одні з кращих кухарів в Дубліні.

 

Кампус розділений на п'ять окремих будинків: Blue Coat, Мерсер, Грейс, Морган і Ормонд. 50% співробітників школи також проживають на території кампуса і, завдяки цьому, підтримується дуже тепла і колективна атмосфера. Самі пансіонати розділені на автономні блоки з шести, чотирьох і двомісних номерів з окремими ванними кімнатами. Випускники поселяються в одномісні кімнати в окремому Blue Coat будинку, щоб як слід підготуватися до іспитів.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.