Wesley College

Одна з найпрестижніших шкіл-пансіонів в Ірландії, що пропонує своїм студентам класичну ірландську освіту у поєднанні з новітніми технологіями.

 

  • м. Дублін, Ірландія

  • Заснований у 1845 році

Цікаві факти:

  • Інтенсивні академічні програми

  • Широкий спектр додаткових занять та можливостей

  • Висококваліфіковані викладачі та постійний нагляд за студентами

  • Розташування неподалік Дубліна, одного з освітніх центрів Європи

  • Серед випускників школи два Нобелівських лауреати: Джордж Бернард Шоу (Нобелівський лауреат з літератури) та Ернест Волтон (Нобелівський лауреат з фізики)

 

     

Опис школи:

Wesley College - одна з найбільших престижних шкіл-пансіонів в Ірландії, яка заснована у 1845 році у Баллінтірі, передмістя Дубліна. Навчальний заклад пропонує навчальні програми на денній формі, п'ятиденний або повний семиденний пансіон. Денне навчання можливе з 4 років. Пансіон доступний для міжнародних студентів з 11 років. Школа пропонує своїм студентам класичну ірландську освіту у поєднанні з новітніми технологіями. Навчальні програми містять у собі не тільки заняття у класах школи, а й різноманітні позашкільні заходи, походи та експедиції.

 

Шкільна бібліотека є невіддільною частиною навчального процесу Веслі-коледжу. Кожному учневі надається бібліотечна картка, а на початку навчального року кожному новому студенту проводять екскурсію бібліотекою та заохочують відвідувати це місце не лише для навчання, але й для саморозвитку. Якщо в бібліотеці немає якоїсь конкретної книги, яку учні хотіти б прочитати — школа її замовить і вже до кінця тижня кожен може ознайомитись з відповідним посібником. Студенти також часто використовують роботу за комп'ютером як ресурс у пошуку необхідної інформації.

 

У школі дотримуються думки, що фізичні активності та факультативні заняття забезпечують правильний баланс у розвитку для студентів, дають всебічну освіту, що є надзвичайно важливим у сучасному мінливому світі. Спорт, театральне мистецтво, музика, дебати, моделювання Організації Об'єднаних Націй — це лише частина можливостей, які пропонує школа для своїх учнів.

 

Розташування:

Wesley College розташований у спокійному й затишному передмісті Дубліна — Баллінтір. Усього за 15 хвилин можна дістатися до центра міста, 30 хвилин — до міжнародного аеропорту Дубліна. Сам навчальний заклад займає прекрасну простору територію площею 25 гектарів, на якій є усе необхідне, як для навчання, так і для дозвілля. На кампусі школи розташовані спортивні майданчики, зони для відпочинку, резиденції, головна будівля та бібліотека.

 

Проживання:

Wesley College пропонує міжнародним студентам проживання на території школи у резиденції. Хлопчики та дівчатка живуть у різних частинах навчального закладу. Учні молодших класів проживають у чотиримісних кімнатах, а для учнів старших класів передбачені кімнати на двох. Студенти отримують доступ до всіх найважливіших зручностей: доступ до wi-fi, кухні та соціальних зон.

 

Коледж надає 120 місць для проживання у пансіоні, аби забезпечити повноцінний нагляд за учнями й створити доброзичливу дружню атмосферу у спільноті юних студентів. Навчання щовечора відбувається у невеликих групах під наглядом персоналу школу, що підтримує високий академічний рівень школи. Досвідчені та доброзичливі співробітники пансіону також проживають тут: наглядають за студентами, допомагають з навчальним процесом та позашкільними заходами, підтримуючи академічний, соціальний та психологічний добробут учнів.

 

У кожній резиденції є вітальня для загального відпочинку та зони для навчання. Студентів забезпечують смачним та корисним 3-разовим харчуванням.

 

Wesley College дозволяє обрати 5-ти або 7-ми денний пансіон. Студенти можуть залишитися на вихідні, аби краще підготуватись до майбутніх занять та приєднатись до культурних і розважальних заходів школи.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.