DigiPen Institute of Technology

DigiPen Institute of Technology  спеціалізується на комп'ютерних напрямках і є першим університетом у світі, який почав  навчання по створенню відеоігор.
 

  • Більбао, Іспанія

  • Заснований в 1988 році

 

Цікаві факти:

  • Понад 400 компаній в штаті працівників мають випускника DigiPen

  • Бакалаврські програми Computer Science in Real-Time Interactive Simulation  і Computer Engineering акредитовані ABET

  • Університет  DigiPen має акредитацію ACCSC

  • Мультикампусний університет. На сьогодні кампуси університету також знаходяться в США (м. Редмонд, штат Вашингтон) та у Сингапурі. Студенти мають можливість перевестися між кампусами.

 

     

Опис університету:

DigiPen був заснований Клодом Комаіром в 1988 році у Ванкувері, Британська Колумбія, як компанія, що займається комп'ютерним моделюванням і анімацією. Оскільки попит на даних спеціалістів зріс, пан Комаір постав перед труднощами в пошуку кваліфікованого персоналу, який не тільки мав фундаментальні знання в області комп'ютерних наук, а й розбирався в новітніх цифрових технологіях. Таким чином, DigiPen почав пропонувати спеціальну програму навчання комп'ютерної 3D-анімації. У 2011 році Технологічний інститут DigiPen відкрив свій кампус у місті Більбао, Іспанія.

 

Всі програми в університеті є напрямками, що користуються попитом серед працедавців. DigiPen використовує виключно практичний метод навчання, де студенти займаються розробкою відео ігор і анімації з нуля! Викладачі університету мають великий досвід в академічній, анімаційній та відео ігровій індустрії, працюючи на Nintendo, Disney і Microsoft.

 

Розташування:

Університет DigiPen - Більбао є одним з трьох  кампусів DigiPen. Інші кампуси розташовані в Сполучених Штатах (Редмонд, Вашингтон) і Сінгапурі. Багата історія Більбао і його статус культурного та економічного центру роблять його ідеальним місцем для європейського кампуса DigiPen. Більбао, столиця провінції Біскайя, є найбільшим містом в Країні Басків на півночі Іспанії. Населення Великого Більбао складає близько 1 мільйона осіб. Розташований на атлантичному узбережжі уздовж обох сторін річки Нервіон, Більбао є промисловим і економічним центром, важливим морським портом і великим транспортним вузлом, що з'єднує Іспанію і Португалію з рештою Європи.

 

У вересні 2018 року Технологічний Інститут DigiPen Europe-Bilbao переїхав у свій новий сучасний кампус в BETA 1, будівлю, переобладнану і відремонтовану в рамках інноваційного проекту міської регенерації Zorrotzaurre, в самому серці району Деусто Більбао. Ці нові приміщення надають більше можливостей для розширення академічних програм та зарахування до інституту.

Окрім своєї життєво важливої ролі в економіці Іспанії, Більбао також є центром культури, мистецтва і архітектури, де знаходяться численні театри, концертні зали і всесвітньо відомі пам’ятки.

 

Проживання:

Університет не має власних резиденцій. З огляду на це надає допомогу студентам з пошуком та орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.