EU Business School Barcelona (Іспанія)

Престижна бізнес-школа для міжнародних студентів, що забезпечує студентів практично орієнтованими освітніми програмами й пропонує навчання на узбережжі сонячної Барселони.

 

 • м. Барселона, Іспанія

 • Заснована у 1973 році

Цікаві факти:

 • Кампуси бізнес-школи у трьох країнах: Іспанія (Барселона), Німеччина (Мюнхен) та Швейцарія (Женева, Монтре)

 • топ-150 у світовому рейтингу QS Global MBA Rankings 2020

 • Рейтинг програм MBA в Європі: 42-е місце (QS Global MBA Rankings: Europe 2020)

 • 6-е місце в списку найкращих бізнес-шкіл для жінок за версією видання Capital

 • 6 місяців — середній термін, протягом якого студенти знаходять свою першу роботу після закінчення навчання

 • Можливість змінювати кампуси університету в різних країнах

 • 37% студентів використовують можливості трансферу між кампусами EU Business School

 • Студенти зі 100 країн світу

 • 27,000 випускників

 

   

Опис університету:

 

 

 

 

 

 

 

 

  EU Business School (EU) - це міжнародна акредитована бізнес-школа, що входить в топ міжнародних професійних рейтингів. Школа була заснована в 1973 році, а її кампуси знаходяться в трьох країнах і чотирьох містах: Мюнхені (Німеччина), Барселоні (Іспанія), Женеві та Монтре (Швейцарія). EU Business School пропонує для своїх студентів англомовні навчальні програми Foundation, бакалаврат, магістратур, МВА та DBA, які проходять як на кампусі, так і в онлайн-режимі. Серед основних спеціальностей університету варто виділити бізнес-адміністрування, комунікації та PR, міжнародний бізнес, спортивний менеджмент, маркетинг і фінанси. Заняття проходять у невеликих групах і гарантують індивідуальний підхід в навчанні. Викладають для студентів EU Business School висококваліфіковані професори, підприємці та бізнес-лідери, а практичний підхід до навчання забезпечується завдяки використанню бізнес-кейсів, бізнес-симуляцій і відвідуванню глобальних компаній, що спеціалізуються у відповідних сферах.

   

  Прагматичний підхід до бізнес-освіти разом з глобальною мережею EU Business School готує студентів до кар'єри у світі міжнародного бізнесу, що швидко розвивається і змінюється. Студенти мають можливість протягом навчання змінювати навчальні кампуси, а це означає, що вони отримують різноманітний досвід навчання і проживання в різних європейських країнах, що неодмінно допоможе їм обрати ідеальний варіант подальшої локації, а також навчить швидко адаптуватися до змін середовища.

   

  EU Business School має налагоджені партнерські стосунки з навчальними закладами світового рівня, що надає студентам можливість брати участь у програмах обміну і здобути кваліфікацію у навчальних закладах по всьому світу. Програми обміну доступні для студентів на 4-му семестрі навчання на програмі бакалаврату та на будь-якому семестрі магістратури чи програми MBA в усіх кампусах університету. Студенти подорожують, здобувають новий академічний та життєвий досвід і досліджують ринок праці різних країн світу. Зокрема, EU Business School пропонує відправитись в один із запропонованих університетів:

  • Pace University (Нью-Йорк, США)

  • Tecnológico de Monterrey (Монтеррей, Мексика)

  • Fisher College (Бостон, США)

  • University of California, Riverside (Каліфорнія, США)

  • Stamford International University (Бангкок, Таїланд)

   

  Зараз університет приймає студентів з понад 100 країн світу, а спільнота випускників складає близько 27 000 студентів. Кар'єрний центр університету підтримує кожного студента і надає допомогу при працевлаштуванні: від консультацій з питань профорієнтації та побудови кар'єри до рекомендацій щодо персонального бренду і мережевої взаємодії. Це створює колосальну перевагу студентів EU Business School в процесі пошуку роботи.

   

  Кар'єрна служба займається підбором місць для працевлаштування та стажування студентів, пропонує коучинг-сесії та надає доступ для всієї студентської спільноти випускників. Крім того, з метою налагодження довгострокових ділових зв'язків по всьому світу, школа регулярно проводить заходи за участю своїх успішних випускників.

   

Розташування:

Іспанський кампус EU Business School розташований в Барселоні.

Барселона славиться своїм космополітичним стилем та наповненими сонцем середземноморськими пляжами. Для своїх відвідувачів місто пропонує безліч культурних розваг: архітектурні пам'ятки, музеї, галереї, музичні та творчі заходи, а також різнобарвну іспанську кухню та нічне життя. Протягом року Барселона пропонує відвідати: музичні фестивалі влітку, Піренейські гірськолижні курорти взимку. А Коста-Брава з кришталево чистими водами, тихими бухтами та прекрасними стежками для прогулянок також знаходиться неподалік узбережжя Каталонії.

 

Як основний економічний центр Іспанії, Барселона швидко стала ідеальним містом для творчої талановитої молоді із сотнями стартапів та підприємств, які тільки розпочинають своє існування у бізнес-галузі. Доступні ціни на житло, культурна спадщина, широкі можливості для саморозвитку та занять спортом, роблять Барселону чудовим місцем для здобуття міжнародної бізнес-освіти.

 

EU Business School в Барселоні може пишатись двома своїми чудовими сучасними кампусами в самому центрі міста.

 

Diagonal Campus - основна будівля університету, що знаходиться у діловому районі Барселони зі зручним доступом до кафе, магазинів, ресторанів та інших послуг. Відмінна транспортна розв'язка охоплює автобуси, трамваї та метро і забезпечує швидкий доступ до всіх районів міста. Наповнена сонячним промінням десятиповерхова будівля Diagonal Campus надає студентам сучасні засоби для комфортного життя і навчання.

 

Ganduxer Campus - п'ятиповерхова будівля, що знаходиться озелененому елегантному мікрорайоні Ла-Бонанова. Цей висококласний район облаштований багатьма традиційними харчовими ринками, магазинами та кафе, і це всього десять хвилин їзди на поїзді до Площі Каталонії та всесвітньо відомих Рамблас. Аудиторії повністю оснащені сучасною технікою з широкими вікнами та значною кількістю природного світла для комфортного навчання студентів. Між заняттями студенти можуть відпочити або перекусити у просторих лаунж-зонах.

 

   

   

   

 

Проживання:

Університетська служба проживання надає студентам підтримку у пошуку та бронюванні житла, забезпечуючи комфортний переїзд в нову країну навчання.

В кожному центрі EU Business School є широкий спектр варіантів проживання для будь-якого бюджету та вимог — від студентської резиденції до орендованої квартири.

Загальні витрати варіюються в залежності від варіанту проживання й обраного студентом кампусу EU.

 

Орієнтовні щомісячні витрати для студентів, які обрали кампус в Барселоні:

 • Оренда житла — від € 350

 • Харчування — від € 150

 • Транспорт — від €50

 • Страховка — від €50

 • Інші витрати — від €150

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.