GBSB (Global Business School of Barcelona)

Сучасна іспанська бізнес-школа з інноваційним підходом до навчання, що забезпечує студентів важливими теоретичними знаннями, практичними навичками та досвідом, які стають рушійною силою прогресу.

 

 • м. Барселона, Мадрид (Іспанія)

 • Заснований у 2011 році

Цікаві факти:

 • Єдина бізнес-школа Microsoft Showcase в Іспанії

 • Акредитована Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC)

 • Програма MBA в GBSB Global входить в категорію TIER One в європейських рейтингах MBA в CEO Magazine

 • 90% випускників отримують роботу протягом року після завершення навчання

 • 30% студентів отримують роботу в компаніях, що входять в Fortune 500 і Fortune 100

 • 60% студентів знаходять роботу поза межами країни, з якої вони прибули

 

   

Опис університету:

Global Business School of Barcelona - іспанська бізнес-школа, що була відкрита у 2011 році з кампусами в Барселоні та Мадриді та пропонує освітні послуги англійською мовою. Зараз школа приймає студентів з 85 країн світу. Викладачі GBSB Global - це лідери бізнесу з понад 20 різних країн з міжнародним професійним досвідом у відповідних галузях.

 

Школа пропонує студентам здобути ступінь бакалавра та магістра, навчання на програмі MBA, пройти сертифікаційні програми, а також спробувати короткострокове навчання у літній період для тих, хто ще не обрав спеціальність і хотів би познайомитись зі школою. Окрім стаціонарного навчання, можливий варіант онлайн-освіти. GBSB пропонує обрати серед таких навчальних напрямів:

 • Фінанси та облік

 • Підприємництво та інновації

 • Маркетинг і комунікації

 • Бізнес і право

 • Дослідницькі методи

 • Менеджмент

 • Мода та люкс-сегмент

Програми готують студентів до роботи та життя в умовах реального бізнесу, аби успішно долати виклики, з якими стикається світ сьогодні. Студенти розвивають інтелектуальні та практичні здібності роботи в команді, що дає їм змогу ефективно працювати як  в колективі, так і з клієнтами.

GBSB Global Business School пропонує бізнес-програми, які заохочують, розкривають та розвивають потенціал юних студентів. Школа прагне стати одним із тих навчальних закладів, що створюють кращий світ, сприяють введенню інновацій у життя, готуючи студентів шукати розв'язок важливих проблем світового рівня.

 

Global Business School of Barcelona може пишатись тим, що вона стала першою бізнес-школою в Іспанії, яка здобула визнання компанії Microsoft. Навчальний заклад відноситься до глобальної спільноти установ, які займаються цифровою трансформацією для покращення навчання. Такий підхід до бізнес-освіти робить школу одним з найбільш інноваційних університетів, які викладають бізнес англійською мовою в Барселоні та Мадриді.

 

GBSB Global підтримує партнерські відносини з низкою університетів, зокрема з Центральним університетом Каталонії та швейцарським університетом UMEF. Ці відносини дають можливість студентам отримувати подвійні дипломи та брати участь у навчанні за кордоном та програмах обміну.

Навчання в GBSB Global - це досвід, що змінює життя. Студенти здобувають глобальні перспективи для впевненого та успішного кар'єрного росту.

 

Розташування:

Школа володіє двома кампусами в Іспанії:

 

 • Мадрид

Мадрид — іспанська столиця, наповнена історією, досвідом та багаторічними культурними надбаннями. Ставши глобальним виробником у таких галузях, як дизайн та мода, фінанси, інновації та транспорт, Мадрид є другим найбільшим промисловим центром Іспанії після Барселони.

 

 

GBSB Global Business School в Мадриді знаходиться в сучасному приміщенні та гарантує ефективне та комфортне навчання.

 

Натхнені великими історичними особистостями, аудиторії школи отримали назву в честь таких осіб як Дарвін і Галілей.

 

Поза межами аудиторії на кампусі студенти можуть скористатись комп'ютерними класами та навчальними зонами, що створені як для індивідуальної роботи, так і для групових занять.

 

 

   

  • Барселона

  Барселона — бізнес-центр з бурхливою економікою, де спостерігається зростання рівня зайнятості населення з моменту економічної кризи у 2008 році. Велика кількість міжнародних компаній спонукає вітчизняні компанії до реорганізації й припливу висококваліфікованих працівників з усього світу. Цей економічний мікроклімат створив чудові можливості для іноземців, аби ті могли  отримати роботу і залишитись в Барселоні. Місто стало одним із найбільш інноваційних світових центрів, де успішно розвиваються різні галузі.

   

  Кампус GBSB Global Business School в Барселоні розташований в районі Ейшампле, неподалік жвавої вулиці Арагон, у сучасній будівлі з прекрасно обладнаним аудиторіями з використанням передових технологій, призначеними для підтримки та розвитку студентів.

   

  Головний кампус займає понад 1000 метрів простору для академічних занять і містить розумні аудиторії, оснащені за останнім словом техніки, бібліотеку зі зібранням наукових ресурсів, багатоцільову зону їдальні та комп'ютерну лабораторію. Індивідуальний навчальний простір, приміщення для спільної роботи, конференц-зали та чарівна садова тераса доступні для студентів, що обрали школу менеджменту GBSB.

   

  Натхненні великими інтелектуальними мислителями, аудиторії школи названі на честь цих впливових людей: Едісон, Ньютон, Архімед і Паскаль були основоположниками прогресу в суспільстві і їх діяльність слугувала мотивацією для нових відкриттів, які школа прагне продовжити й сьогодні.

   

Проживання:

Global Business School of Barcelona забезпечує студентів допомогою та ресурсами для пошуку ідеального житла в Барселоні та Мадриді. Служба підшукує варіанти відповідно до вашого запиту та потреб.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.