Geneva Business School (Іспанія)

Міжнародна приватна швейцарська бізнес-школа, що пропонує навчання у двох найвідоміших бізнес-центрах Іспанії: Барселоні та Мадриді.

 

 • м. Барселона, Мадрид (Іспанія)

 • Заснована в 1995 році

Цікаві факти:

 

 

 • Акредитація IACBE, AASBI й EDUQUA

 • #61 місце серед найкращих бізнес-шкіл світу за версією CEO World Magazine 2019

 • Є учасником міжнародних організацій: Європейської Федерації Шкіл, Європейської Ради з Міжнародної Освіти, Середземної Асоціації Міжнародних Шкіл і багато інших

 • Співпрацює з багатьма бізнес школами-партнерами

 • У студентів є можливість отримати подвійний диплом Geneva Business School та ESC (Ecole Superieure de Commerce) Chambery (Франція)

 • Співпраця з широким спектром компаній та організацій бізнес-сфери

 • Навчання у невеликих групах

 • Кампуси бізнес-школи розташовані в 4 країнах: Швейцарія (Женева), Іспанія (Барселона та Мадрид), Казахстан (Астана) та М’янма (Янгон)

 

   

   

Опис університету:

Geneva Business School була заснована у 1995 році Асоціацією банкірів Женеви для навчання працівників приватних банків Швейцарії міжнародній банківській справі. Починаючи з 2001 року, навчальний заклад відкрив багато нових напрямів. На сьогодні бізнес-школа має чудову репутацію, про це свідчать акредитації від IACBE, AASBI та EDUQUA. Високу якість навчання також підтверджують рейтинги, в які Geneva Business School щороку потрапляє.

Кампус в Барселоні був відкритий у 2012 році, а мадридський кампус - 2018.

 

Школа пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратури, докторантури та MBA у відповідних сферах:

 • Міжнародні відносини

 • Підприємництво

 • Міжнародний менеджмент

 • Цифровий маркетинг

 • Міжнародні фінанси

 • Спорт-менеджмент

 

GBS дуже серйозно підходить до навчання, тому серед викладацького складу є багато випускників Гарварду, Оксфорду, Кембриджу та Лондонської школи економіки. Оскільки навчальний заклад тісно співпрацює з різними рейтинговими компаніями, їх представники часто відвідують університет, аби поділитися власним досвідом.

 

GBS підтримує дослідницьку діяльність студентів, надаючи необхідні ресурси, заохочуючи співпрацю та підвищуючи значення студентських досліджень. Студенти можуть брати участь у науково-дослідних проектах факультету або проводити свої власні. Студенти, які самостійно проводять дослідження, призначаються керівником факультету, який підтримує їх протягом всього процесу дослідження.

 

Також, Geneva Business School має власний Центр кар’єри, який допомагає студентам працевлаштуватися в компаніях-партнерах. Женевська бізнес-школа співпрацює з низкою компаній та організацій з різних секторів, аби допомогти студентам розширити можливості стажування, волонтерства та роботи. Саме тому навчальний заклад регулярно проводить «День кар’єри», на який запрошує своїх партнерів та студентів, які хотіли б себе зарекомендувати.

 

Розташування:

Університет володіє двома кампусами в Іспанії:

 

 • Барселона

Барселона — одне з найяскравіших європейських студентських міст, де кожен зможе знайти щось привабливе для себе: від середземноморського клімату та пляжів, гастрономії світового класу та культурної спадщини, до космополітичної атмосфери та легендарного нічного життя.

 

Як технологічний центр, Барселона є одним із провідних місць для розвитку бізнес-інновацій та стартапів, створюючи дивовижні можливості для стажування та роботи студентів школи, як під час навчання, так і після нього.

 

Кампус Geneva Business School Барселони розташований у прекрасній відремонтованій будівлі 19 століття у вишуканому районі Ешампле, що знаходиться біля Пассеї де Грасія, найвідомішого архітектурного та комерційного проспекту міста.

 

Кампус поєднує у собі риси класичної каталонської архітектури із сучасними зручностями. Тут також знаходиться тераса із зонами для настільних ігор та барбекю, де студенти можуть відпочити між заняттями, насолоджуючись чудовою погодою у Барселоні.

 

Заняття відбуваються у невеликих групах в просторих аудиторіях, наповнених природним світлом. Крім того, на кампусі знаходиться студентський бар та бібліотека, а також простір для самостійного навчання.

 

 

   

  • Мадрид

  Мадрид — жвава європейська столиця, що є географічним, культурним та економічним центром Іспанії. Місто є домівкою для провідних транснаціональних компаній, таких як KPMG, PwC та Deloitte, а все ж таки зберігає свій іспанський колорит. Мадрид пропонує взяти найкраще з обох світів: чарівність традицій і підтримка культури у поєднанні із рухом у майбутнє — в напрямку інноваційного сучасного суспільства, підтримуючи революційні ідеї, менталітет «розумного міста», «зелені будинки», що перетворюють ландшафт міста та сприяють сталому розвитку.

   

  Geneva Business School розташована в елітному районі Саламанки, де студенти можуть познайомитись із сучасними дизайнерськими брендами, поруч з Ель Парке дель Ретіро, зеленим серцем Мадрида.

   

  Повністю новий кампус в Мадриді — це прекрасне місце навчання та перебування студентів: інтерактивні аудиторії Google створені для оптимізації умов для навчання, лекційний зал, що регулярно вітає запрошених спікерів, які діляться своїм досвідом та останніми тенденціями у відповідному секторі бізнесу.

   

  Яскраві, просторі та добре освітлені аудиторії школи забезпечують чудовий простір для натхнення та саморозвитку студентів.

   

  Бурхливе місто стартапів, фінансовий та комерційний центр, Мадрид пропонує безліч можливостей отримати професійний досвід під час та після навчання для студентів школи.

   

Проживання:

 • Барселона

Geneva Business School пропонує три варіанти проживання в Барселоні. Кожен студент може обрати саме той варіант, який найбільше підходить його стилю життя.

 

Оренда житла

Студент може орендувати квартиру / квартиру-студію самостійно або ж розділити її з одним чи кількома іншими студентами. Цей варіант дозволяє обрати житло відповідно до своїх потреб і відчути, що таке самостійне життя у захопливій Барселоні.

 

Студентські резиденції

Студенти можуть обирати між низкою партнерських резиденцій GBS. Партнерство дозволяє отримувати знижку для студентів на житло. Студентські резиденції — прекрасне місце для знайомств та спілкування з іншими студентами з Барселони.

 

Проживання в сім'ї

При такому варіанті студент проживає з іспанською сім'єю, що включає кімнату та харчування. Перебування у приймальній родині — це чудовий варіант для студентів, які хотіли би краще познайомитись з іспанською культурою та традиціями, а також перебувати в комфортній сімейній атмосфері.

 

 • Мадрид

Geneva Business School забезпечує студентів допомогою та ресурсами для пошуку та підбору відповідного житла у Мадриді. Представники студентської служби надають безліч варіантів відповідно до вашого запиту: спільна квартира, квартира-студія чи студентська резиденція.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.