Istituto Europeo di Design (ІED), Іспанія

Вищий навчальний закладу зі світовим ім'ям у сфері дизайну.

 

 • Мадрид, Барселона (Іспанія)

 • Заснований у 1994 році

Цікаві факти:

 • Близько 13 000 студентів (у всіх кампусах)

 • Акредитований Міністерством освіти Іспанії

 • Студенти IED беруть участь в розробці реальних проектів, які замовляють компанії Ferrari і Fiat, IKEA і Elecrolux, Polaroid і Kodak, Hewlett Packard і IBM, Adidas і Cerutti

 • Входить до складу CUMULUS Міжнародної асоціації університетів і коледжів мистецтв, дизайну і засобів масової комунікації

 • Кампуси знаходяться у трьох країнах: Іспанія (Мадрид, Барселона), Італія (Мілан, Флоренція, Рим, Кальярі, Комо, Турин, Венеція), Бразилія (Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу)

 

   

Опис університету:

З 1966 року IED сприяє поширенню культури та інновації в галузі дизайну, моди, візуальних мистецтв, комунікацій і мистецтва.

Сьогодні Istituto Europeo di Design з сімома навчальними центрами в Італії, двома в Іспанії і двома в Бразилії, пропонує програми різних типів, здатні задовольнити найрізноманітніші потреби в навчанні.

 

IED застосовує підхід до навчання, який поєднує в собі міцну теоретичну базу і інтенсивну практичну роботу, можливу завдяки тісному контакту навчального закладу з безліччю компаній, агентств і студій з областей дизайну, моди, комунікацій та мистецтва. Навчальні плани постійно оновлюються, щоб відповідати потребам ринку.

 

У Барселоні та Мадриді студенти можуть отримати ступінь бакалавра і магістра, пройти семестрові або короткострокові літні профільні курси. На даних кампусах функціонує 4 відділення-факультети:

 • Design

 • Fashion

 • Visual arts 

 • Communication

Викладання ведеться на англійській та іспанській мовах. Не всі курси є доступними англійською.

 

Розташування:

 

   

  Барселонський кампус університету розташовується в районі Граса в пішій доступності від деяких пам'яток і набережної. Майбутні дизайнери можуть шукати натхнення прогулюючись по старих вуличках і милуючись витворами Гауді та інших знаменитих архітекторів. Але, разом з тим, це великий індустріальний центр і, звичайно, неофіційна столиця іспанської моди.

Проживання:

Своїх резиденцій університет немає, але співпрацює з двома житловими комплексами. Спеціальний відділ допомагає орендувати помешкання відповідно до побажань студента.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.