Les Roches Hotel Management School

Міжнародна приватна бізнес-школа готельного бізнесу, що пропонує високоякісні навчальні програми у Швейцарії та Іспанії й входить в топ найкращих навчальних закладів у сфері готельного бізнесу у світі.

 

 • м. Марбелья, Іспанія

 • Заснована у 1954 році

Цікаві факти:

 • Топ-3 найкращих університетів Готельно-ресторанного бізнесу за версією QS World University Rankings 2019

 • #2 відповідно до відгуків роботодавців у сфері Готельно-ресторанного бізнесу (QS World University Rankings 2019)

 • Акредитований CIHE та NEASC

 • Кампуси у трьох країнах: Швейцарія (м. Блюш), Іспанія (м. Марбелья), Китай (м. Шанхай)

 • 94% студентів отримують одну або кілька пропозицій роботи до закінчення навчання

 • 1/3 частина випускників Les Roches стають підприємцями

 • 85+ національностей

 

   

Опис університету:

Les Roches Hotel Management School є світовим лідером у сфері готельного бізнесу. Університет володіє кампусами у трьох країнах: Швейцарія (м. Блюш), Іспанія (м. Марбелья) та Китай (м. Шанхай). Бізнес-школа входить у трійку університетів Швейцарії, які отримали акредитацію Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC).

 

Навчальний заклад пропонує навчання на програмах бакалаврату та магістратури, а також літні програми для студентів, які хотіли би познайомитись з університетом і вибрати сферу майбутнього вивчення.

 

Академічне навчання цілком поєднане з практичною роботою. Стажування є важливою частиною навчального процесу, тому студенти мають можливість отримати досвід у сфері готельного бізнесу ще до отримання диплому. Також у студентів є нагода переходити між кампусами під час навчання.

 

Найбільші бренди у сфері готельно-ресторанної справи, бізнесу та управління відвідують університет у пошуку нових талантів. Щороку навчальний заклад відвідує 300 компаній, аби запропонувати студентами стажування або ж роботу.

 

Les Roches співпрацює з такими відомими компаніями: Bloomberg, Louis Vuitton, Apple, WeWork, Accor Hotels, Qatar Airways, Tesla, The Ritz-Carlton, Booking.com, IHG, Pacific Hospitality, Soho House, Hublot.

 

Розташування:

Les Roches в Іспанії розташований в сонячному місті Марбелья.

Життя в Марбельї — це прекрасний теплий клімат з піщаними пляжами, де можна поплавати й спробувати заняття різними водними видами спорту або ж просто насолоджуватись середземноморською їжею.

 

 

У Марбельї також знаходиться безліч висококласних бутиків, барів та нічних клубів, а в Коста-дель-Соль проходять події світового рівня, включаючи спортивні чемпіонати, музичні концерти та традиційні андалузькі ярмарки.

 

 

Les Roches Marbella - це сучасний просторий кампус, що забезпечує яскраве та комфортне студентське життя. На кампусі навчається понад 80 національностей, тому Les Roches Marbella можна назвати дійсно мультикультурним центром. Саме це допомагає студентам більше дізнатись про традиції та особливості інших культур та народів, розширити кругозір та покращити соціальні навички.

 

Протягом навчання студенти стають дружнім колективом, що спільно займається позакласною діяльністю, беруть участь в організації культурних, спортивних та розважальних заходів.

 

   

  На кампусі є чотири професійні навчальні кухні, демонстраційний бар, стійка реєстрації, кімната прибирання та готельний номер.

   

  До академічних приміщень університету належить обладнаний технологіями Apple клас Mac Lab, а також аудиторія на 158 осіб з підключенням в онлайн-режимі до Les Roches Crans-Montana.

   

  Професійна бібліотека навчального закладу містить понад 6000 книг та професійних видань, також студенти можуть отримати доступ до інтернет-бібліотеки, що містить понад 135 000 електронних книг, тисячі онлайн-публікацій та наукових праць.

   

  Смачна та здорова їжа — це те, до чого університет ставиться дуже серйозно: на кампусі є чотири ресторани — від шведського столу до їдальні "a la carte".

  Крім того, всі студенти Les Roches Marbella отримують безкоштовний доступ до сусіднього клубу Manolo Santana - з тенісними кортами, тренажерним залом та басейном.

   

   

Розташування:

Студентська резиденція Les Roches Marbella розташована поруч із головним корпусом кампусу. Вона пропонує широкий вибір одномісних, двомісних або тримісних кімнат зі спільною або особистою ванною, робочим столом, кондиціонером та сейфом.

 

Wi-Fi доступний по всьому містечку, також на території є пральня і загальні соціальні зони для навчання та відпочинку.

 

Крім студентських резиденцій на території кампусу, студенти можуть обрати проживання поза кампусом, орендуючи квартиру, кімнату або інше житло самостійно або спільно з іншими студентами.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.