Saint Louis University Madrid

Європейський кампус американського університету Saint Louis University

 

  • Мадрид, Іспанія

  • Заснований у 1967 році

 

Цікаві факти:

  • Навчається більш як 600 студентів

  • Має акредитацію Міністерства освіти та культури Мадридської комуни

  • Студенти можуть навчатися як в Мадриді, так і в США

 

     

Опис університету:

До 1967 році в Мадриді проводилися спеціальні навчальні програми для американських студентів університету Сент-Луіса. Програми були настільки популярні, що через деякий час було прийнято рішення відкрити повноцінний європейський кампус Saint Louis University. Всі програми які вивчаються в мадридському кампусі мають державну акредитацію США.  Завдяки цьому студенти мають унікальну можливість почати навчання в Мадриді, а закінчити в США не втрачаючи час.

 

 

Розташування:

Університет знаходиться у Мадриді, столиці Іспанії. Місто визнане одним із найгарніших міст світу. Мадрид – це важливий науковий, культурний і промисловий центр королівства, тому у студентів є багато шансів для проходження практики чи стажування у рейтингових компаніях чи дослідницьких лабораторіях.

Saint Louis University розташований в історичному районі Метрополітано в Мадриді. Кампус знаходиться біля метро Guzmán el Bueno, тому доїхати до будь-якої частини міста можна з легкістю.


 

Проживання:

На період навчання студенти забезпечуються проживанням. Університет має свої резиденції, які знаходяться поблизу навчальних кампусів. Резиденції облаштовані всім необхідним для комфортного проживання студентів.

Також університет пропонує проживання в приймальних сім’ях.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.