Toulouse Business School (Barcelona)

Престижна європейська бізнес-школа, що вже понад 100 років готує прогресивних лідерів у бізнес-сфері.

 

 • м. Барселона, Іспанія

 • Заснована в 1903 році

Цікаві факти:

 • 5 кампусів: Тулуза, Париж (Франція), Барселона (Іспанія), Лондон (Велика Британія) і Касабланка (Марокко)

 • Понад 200 університетів-партнерів по всьому світу

 • Професори, що займаються науковою діяльністю

 • Член французької Conférence des Grandes Ecoles

 • Входить в 1% бізнес-шкіл, що отримали одразу три міжнародні акредитації: AACSB, AMBA та EQUIS

 • Школа посідає 55-те місце у рейтингу Financial Times ranking серед найкращих європейських бізнес-шкіл (2018)

 • Топ-50 магістерських програм із менеджменту у світі за версією Financial Times World Ranking (2018)

   

Опис університету:

Toulouse Business School - престижна європейська бізнес-школа, заснована в 1903 році Торгово-промисловою палатою Тулузи, а згодом відкрила свій кампус у 1995 році в Барселоні. TBS вбачає своєю місією підготовку майбутніх керівників, які готові приймати нелегкі рішення глобального масштабу і нести за них відповідальність.

 

5 кампусів університету розташовані в центрах динамічних міст, таких як Тулуза, Барселона, Касабланка, Париж та Лондон. Також ВНЗ співпрацює з провідними академічними установами та багатонаціональними корпораціями по всьому світу і пропонує програми бакалаврату, магістратури та літні програми для студентів, які поки не визначились зі спеціалізацією і хотіли би познайомитись з навчальним закладом.

 

Кампус у Барселоні відрізняється високою кількістю міжнародних студентів. Понад 60% студентів бакалаврських програм є іноземцями та приїжджають з понад 60 різних країн. Саме з цієї причини найбільш вживаною мовою на кампусі є передусім англійська.

 

Менші розміри кампусу Барселони, у порівнянні з Тулузою, дозволяють студентам зберігати дружню навчальну атмосферу, як між самими студентами, так і між студентами та викладачами. Такий варіант навчання прекрасно підходить для юних учнів, адаптація яких пройде значно легше та комфортніше.

 

Університет забезпечує сучасну бізнес-освіту: студенти розвивають аналітичні та лідерські якості, професійну впевненість та спритність, а також вчаться адаптуватися до мінливого та жорсткого ринку праці, аби стати справжніми професіоналами своєї справи.

 

 

Розташування:

Toulouse Business School розташована в сонячній Барселоні.

 

Барселона, столиця Каталонії, друге за величиною місто Іспанії, — це динамічний європейський бізнес-центр та одне з найпопулярніших та космополітичних місць у світі. Прекрасне розташування на березі моря, комерційний центр країни та неймовірна архітектура давно зробили Барселону одним із найпривабливішим європейських міст.

 

Понад 2 тисячі років історії, зробили місто живим музеєм з точки зору архітектури, мистецтва та культури, та для її мешканців це ніяк не заважає дивитись у майбутнє: стати центром міжнародних конгресів, столицею дизайну, організатором спортивних заходів тощо.


 

   

  Щорічно TBS Barcelona приймає понад 700 студентів, 36% з яких є міжнародними, 58% - французами та 6% - іспанцями.

   

  Кампус TBS Barcelona розташований в самому центрі міста, на шляху між пляжем Барселонета та горою Тібідабо. Відвідування бізнес-школи в Барселоні дозволяє студентам насолоджуватися чудовою екосистемою міста, його полікультурним середовищем та середземноморським кліматом.

   

  Навчальні корпуси студентів бакалаврату та шкільна бібліотека розташовані в будівлі на вулиці Кальф Трафальгар, а магістри навчаються у будівлі Кале Бейлен. Школа забезпечує студентів чудовим навчальним обладнанням, аби кожен студент почував себе комфортно та безпечно.

   

Проживання:

TBS Barcelona створила спеціальний путівник з інформацією для пошуку житла у місті, який кожен студент може завантажити на сайті навчального закладу. Путівник пропонує різні варіанти проживання: оренда квартири, студентські резиденції, спільні студентські квартири тощо. Також в путівнику вказані всі необхідні контакти, аби кожен міг якнайшвидше зв'язатися з орендодавцями й дізнатись всю необхідну інформацію.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.