Don Quijote: міжнародні дитячі табори в Іспанії

Мовна школа Дон Кіхот  була заснована в 1986 році та сьогодні є визнаним лідером на міжнародному рівні у викладанні іспанської мови, як іноземної. Щорічно в don Quijote навчається понад 20000 студентів з 85 країн світу. Школи don Quijote мають безліч національних і міжнародних акредитацій серед них - Інститут Сервантеса, Федерація шкіл іспанської мови FEDELE, Університет Алькали CEELE, FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), ALTO (Association of Language Travel Organisations) і багато інших.

 

Програма

Міжнародні літні табори з інтенсивним вивченням іспанської мови діють у Барселоні, Валенсії, Аліканте, Малазі, Марбельї, Мадриді та Саламанці.

Всі школи використовують однакову методику навчання, що дозволяє комбінувати перебування в різних школах в 36 різних містах в 12 країнах світу, не втрачаючи ритму навчання. 

У таборі Дон Кіхот діти та підлітки освоюють мову через участь у різноманітних проектах та воркшопах: інтенсивних заняттях (20 уроків на тиждень) та живому спілкуванню з носіями мови. 40% учасників таборів - діти з усього світу і 60% - іспанці. Таким чином, культурне різноманіття та ефективне навчання гарантовані.

 

Щороку учасники програми отримують безцінний досвід, беручи участь у різноманітних заходах, проектах, майстер-класах та екскурсіях.


 

Основна інформація

Вік учасників: від 5 до 17 років

 

Тривалість: 1, 2 чи 4 тижні

 

Дати: липень, серпень

 

Інтенсивність: 20 уроків на тиждень (55 хвилин кожен) - стандартний курс;

 

Рівень володіння іспанською: будь-який

 

Розмір групи: від 4 до 12 студентів.

 

Проживання: резиденція, 3-12 місні кімнати, ванна в кімнаті


 

     

Вартість програми станом на 2019 рік

 1345 євро за 2 тижні (переліт та страховка сплачуються окремо)

 

У вартість курсу включені:

  • Заняття
  • Розважальна програма
  • Проживання
  • Харчування
  • Навчальні матеріали
  • Екскурсії
  • Трансфер

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.