Літня програма з бізнесу в ESADA Business School, Іспанія

ESADA Business School, Barcelona - найрейтинговіша бізнес-школа Іспанії, викладачі якої адаптували програму бакалаврату для старших школярів. На програмі викладають професіонали ESADA.

Підготовча навчальна програма, розроблена у партнерстві з ESADA Business School, яка розвиває глобальне розуміння бізнесу, зосереджуючись на міжнародних зв’язках, маркетингу, та підприємництві. Ідеальне середовище для учнів старшого шкільного віку, які шукають досвіду та вражень, що надихнуть на успіх у бізнес сфері.

 

Основна інформація про програму

Дати заїзду у 2020 році: 30 червня - 24 липня

Тривалість: 3 тижні

Вік учасників: 14-17

Проживання: резиденція

Харчування: 2-разове

 

Судентське життя на кампусі

Проживання 

Студенти живуть у резиденції, розташованій у безпечному, елегантному кварталі Барселони. Наша спеціалізована команда досвідчених директорів та резидентів-консультантів завжди під рукою, щоб переконатися, що студенти мають найкращий та найприємніший досвід проживання.

 

Житло в гуртожитку

Студенти розміщуються в абсолютно нових двомісних номерах, де є кондиціонер, ванна кімната, холодильник і телевізор. Сусіди по кімнаті вибираються на основі анкети та з урахуванням віку та географічного різноманіття. Ваш постійний консультант (РА) буде проживати разом зі студентами, щоб створити спільноту, яка завжди підтримає, а також аби допомогти учням максимально круто провести час  в Барселоні. Старший персонал Summerfuel також проживатиме неподалік та завжди буде доступний для вирішення питань чи проблем у надзвичайних ситуаціях.

 

Харчуванння

Сніданок та вечеря подаються в резиденції, у меню - місцеві та інші органічні продукти.  Студенти також можуть відвідати ресторани Барселони.

Обід не надається, щоб заохотити студентів досліджувати територію університету та навколо нього, шукаючи різні варіанти обіду. Наш персонал та викладачі завжди готові надати рекомендації!


 

Бізнес-курси на вибір для поєднання:

Ранкові курси

 

Міжнародний бізнес

Що таке глобальний капіталізм і як він працює? Вивчайте динамічний світ міжнародного бізнесу - попит та пропозицію, структуру ринку, торгівлю та інвестиції - та деякі інституції, які з цим пов’язані, наприклад національні уряди, СОТ та МВФ. На програмі ви дізнаєтеся, що допомагає бренду «стати глобальним» та які ще фактори впливають на успіх компанії (йдеться про управління продуктами, канали дистрибуції, комунікацію та встановлення цін). З однокласниками ви будете вирішувати цікаві бізнес-проблеми та будете формувати власні стратегії для деяких провідних світових організацій.

 

Підприємство та дизайн мислення

Запустити свій бізнес досить складно, але побудувати підприємство із глобальною культурою та місією - ще складніше. Дизайнерське мислення - це методологія практичного, творчого вирішення проблем або питань, яка спрямована на поліпшення майбутнього результату з точки зору інновацій, стратегічних можливостей та процесів управління. Приєднуйтесь до цього курсу, який вивчає розширені фактори та стратегії, що сприяють успіху чи провалу глобальної організації.

 

Візити в компанії - особлива можливість побачити глобальний бізнес у дії. Кожного ранку в п’ятницю зустрічайтеся з керівниками різних компаній, щоб почути, як вони застосовують ефективні маркетингові та управлінські стратегії, відвідуйте свої відділи. 

ESADE співпрацює зі своїми партнерами для того, щоб під час вашого перебування в Барселоні ви мали змогу потрапити до найрізноманітніших топових компаній. Минулі візити включали: Nestle, Desigual, Барселонську біржу, Codorniu Cava, Hewlett-Packard та FC Barcelona.


 

  Післяобідні курси

   

  Електронна комерція та технологія

  Електронна комерція набула неабиякої популярності за останні десять років і тепер є основою того, як сучасний світ купує та продає товари. На цьому курсі ви ознайомитеся з розмірами та масштабами галузі, дізнаєтеся про основні важелі та ключові рушійні сили, визначите, хто виступає зацікавленими сторонами та яка роль інновацій у секторі.

   

  Маркетинг та реклама

  Маркетинг та реклама можуть підвищити або зруйнувати успіх будь-якого товару. Дізнайтеся, як правильна упаковка, ціна та реклама можуть виділити ідею серед  решти. Зануртеся у складнощі поведінки споживачів, щоб розробити виграшну маркетингову стратегію для просування та продажу нового товару на ваш вибір.

   

  Клуб іспанської мови

  Хочете ще більше вдосконалити свою іспанську мову? Цей курс, який викладають місцеві вчителі іспанської мови, дасть студентам інструменти, необхідні для процвітання  в Іспанії. Основний акцент буде направлений на розмовну іспанську мову, однаковою мірою як на говоріння, так і на слухання. Підходить для студентів, які мають принаймні два роки досвіду у вивченні іспанської.

  Викладається іспанською мовою.

Екскурсії та вечірні розваги

Після закінчення занять у вас буде досить насичений графік позакласних можливостей на вибір. Усі поїздки та заходи включені в плату за програму. Ми також пропонуємо додаткові семінари для покращення вашого літа в Іспанії. Щовихідних ви будете подорожувати до фантастичних історичних місць, щоб побачити найкращі сторони Каталонії.

 

Тосса-де-Мар

На північ від Барселони розкинулося прекрасне приморське селище з імпозантним замком та краєвидом на гальковий пляж.

 

Ситжес

У місті Сітжес є все - відмінна їжа, привітні люди, історичні місця та красиві пляжі.

 

Сан-Феліу-де-Гіхольс

Приморське село поблизу французького кордону, Сан-Феліу вражатимеме безкрайньою лінією  білого піску та яскраво-синьої води, а також метушливим ярмарком

 

Фігерес

У Фігересі знаходиться музей відомого на весь світ художника-сюрреаліста - Далі; там ми побачимо деякі найбільш захоплюючі твори митця.

 

Монтсеррат

Монтсеррат - одна з найкрасивіших та найважливіших цікавинок  регіону, де розташований відомий монастир та собор, а також пролягають неймовірні пішохідні маршрути.

 

  Щоденні позакласні активності

   

  Щоденні походи на пляж

  Кіноподорожі та домашні покази

  Професійні спортивні матчі

  Клуб бігунів

  Вечірки біля басейну на даху

  Чарівний фонтан Монжуйк

  Тур по Камп Ноу (будинок ФК Барселона)

  Музей шоколаду

  Футбольний турнір

  Гастро-тури

  Готичний квартал

  Фестиваль на площі

  Концерти місцевих гуртів

  Покупки на Лас-Рамбласі

  Падлбординг

   

  Додактові заняття (не обов’язкові)

   

  Іспанська кулінарія, 200 доларів

  Отримайте захоплююче розуміння іспанської кухні та культури. Під керівництвом професійного шеф-кухаря вивчіть рецепти та техніку приготування місцевих фаворитів.

  Вітрильний спорт, 200 доларів

  Студенти вчаться плавати маленькими катамаранами в Середземномор'ї під керівництвом професійних інструкторів.

   

Вартість станом на 2020 рік:

 7495 USD

 

У вартість входить:

 

Навчання

Проживання

Харчування

Розваги

Екскурсії


 

  Додаткові витрати:

   

  Авіапереліт

  Трансфер з та до аеропорту

  Кишенькові витрати


   

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.