Domus Academy

Навчальний заклад, що пропонує магістерські програми у сфері моди, дизайну, архітектури та бізнесу в одній із модних столиць Європи, Мілані, й забезпечує студентів практичною мистецькою освітою у творчому середовищі з прекрасним навчальним обладнанням.

 

 • м. Мілан, Італія

 • Заснований в 1982 році

Цікаві факти:

 • Програми акредитовані Міністерством освіти, університетів та досліджень Італії (MIUR)

 • Нагорода за досконалу діяльність присвоєна The Business of Fashion Assessment 2019

 • Топ-10 магістерських фешн бізнес-програм та топ-30 серед шкіл моди за версією The Business of Fashion 2017

 • Магістерська програма дизайну інтер'єру та житлового дизайну визнана однією із найкращих у світі на думку Azure magazine 2017

 • 2-ге місце за найкращий освітній досвід, який надає школа на програмі Business of Fashion за версією Top Global Fashion Schools 2016

 • Топ-8 у світі серед шкіл дизайну інтер'єру на думку Azure magazine 2016

 • Мілан — європейська та світова столиця моди

 • 92% випускників університету протягом року після завершення навчання знаходять роботу за версією Ipsos Observer

 

   

Опис університету:

Domus Academy - італійська школа моди, дизайну, архітектури та бізнесу, що була заснована у 1982 році у світовій столиці моди, Мілані. Сьогодні, як і багато років тому, академія продовжує залучати до викладання видатних особистостей світу дизайну та моди. Школа залишається вірною одному зі своїх основних принципів: дизайн, він не просто пропонує нові рішення, він повинен виявляти нові проблеми.

 

Domus Academy пропонує магістерські програми за наступними напрямками:

 • Дизайн (Design Courses: Master in Interior & Living Design, Master in Product Design, Master in Urban Vision & Architectural Design)

 • Досвід (Experience Courses: Master in Interaction Design, Master in Service Design, Master in Visual Brand Design)

 • Мода (Fashion Courses: Master in Fashion Design, Master in Fashion Management, Master in Fashion Styling and Visual Merchandising)

 • Бізнес (Business Courses: Master in Business Design, Master in Luxury Brand Management)

Domus Academy - жива лабораторія, де щодня твориться історія, де кожен студент пробує сповна себе розкрити й розпочати яскраву кар'єру. Академія допомагає кожному стати "героєм" у висококонкурентному світі моди та дизайну. Студенти здобувають практичні навички, реально працюючи над різноманітними проектами в майстернях школи. Під час практикумів та стажувань в компаніях вони працюють в умовах реального виробництва й власними ідеями творять історію.

 

Випускники магістерських програм Domus Academy здобувають диплом, що визнається в Європі та у всьому світі, акредитований Міністерством освіти, університетів та досліджень Італії (MIUR) - ступінь магістра NABA, Nuova Accademia di Belle Arti.

 

Акредитація дозволила Domus Academy побудувати міцні відносини з деякими найпрестижнішими брендами в галузі дизайну, моди, бізнесу та архітектури, аби студенти отримали теоретичний та практичний досвід роботи під час навчання.

 

Акредитований ступінь, а також професійний досвід, показує потенційним роботодавцям, що студент отримав високоякісну освіту і здатен своїми вміннями та ідеями привнести користь і новинку у роботу тої чи іншої компанії

 

Акредитація також означає, що отримані навчальні кредити можуть бути перераховані в інші навчальні заклади, якщо студент хоче знову навчатися на магістерській програмі або продовжити навчання на докторантурі.

 

На сьогодні студенти академії співпрацюють з більш ніж 250 компаніями, розширюючи галузеві зв’язки, які допомагають побудувати успішну кар’єру. Згідно з даними, які провела дослідницька компанія Ipsos Observer, 92% випускників університету знаходять роботу протягом року після завершення навчання.

 

Domus Academy співпрацює з такими відомими брендами: Adidas, Alfa Romeo, Audi, Bayer, Bonaveri Manichini, Canon, Cartier, Danone, Fiat, Frankie Morello, Fujitsu, Helena Rubinstein (L'Oréal), Motorola, Nokia, Red Valentino, Rilastil, Roberto Cavalli, Samsung, Swarovski, The Coca-Cola, Tod's, Veuve Cliquot, Volkswagen, Wega, BMW Design Group, Borbonese, Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger Amsterdam, Triumph Switzerland, Trussardi, Valentino, Versace, Vivienne Westwood, Whirlpool та багато інших.

 

Розташування:

Domus Academy розташована в одній зі світових столиць моди та дизайну, Мілані. Тут студенти поринають у мистецьке культурне середовище з широким спектром успішного виробництва у даній сфері. Мілан приваблює інноваційних та перспективних творців, які поділяють пристрасті студентів академії. Саме тому в Мілані кожен зможе знайти однодумців.

 

У студентів є можливість зустріти видатних майстрів у сфері моди, дизайну та архітектури під час відвідання бутиків, відомих модних ательє, архітектурних та дизайнерських студій і провідних агентств. Також студенти відвідують різні виробничі цехи, що відповідають за виготовлення реальних предметів творчості, а отже, мають змогу ознайомитись з роботою на всіх її етапах.

 

 • Чотири тижні моди на рік (два для жіночої моди та два для чоловічої)

 • Міжнародний тиждень дизайну

 • Salone del Mobile - найвідоміший у світі ярмарок меблів

 • 900+ салонів моди та дизайну

 • 1400+ інноваційних стартапів

 • Безліч галерей і музеїв, включаючи нові приватні музеї Фондасіоне Прада та Армані Сілоса

 • Широкий спектр театральних та інших розважальних заходів

 • Будинки, спроектовані відомими архітекторами, такими як Сесар Пеллі, Заха Хадід і Даніель Лібескінд

 • Чудове повітряне та залізничне сполучення з іншими країнами Європи (Франція, Іспанія, Німеччина, Швейцарія чи Велика Британія)

 • Відпочинок в Італії: сонячні пляжі та гірськолижні курорти Альп

 

Кампус школи займає 13 будинків, які вона ділить з NABA (Nuova Accademia di Belle Arti) та розташований у районі Навіглі (канал). Він знаходиться неподалік центру міста зі зручною транспортною розв'язкою, історичними пам'ятками та жвавими торговими вулицями. Школа приймає 4000 студентів з понад 50 країн світу, саме тому кампус — це справді яскраве, мультикультурне середовище.

 

 

   

  • Design Lab

  Майстерня дизайну Domus Academy відкрита для студентів, аби вони могли працювати над моделями та проектами, необхідними для виконання курсової роботи програми. Майстерня оснащена високотехнологічними машинами та інструментами й широким спектром вибору матеріалів, що дає студентам необхідні ресурси для втілення своїх ідей у реальність.

   

  • Fashion Lab

  Студенти програми Fashion Design можуть використовувати майстерню дизайну для виготовлення моделей та прототипів. Повністю обладнана швейними машинками, манекенами, прасками, швейними столами та іншими інструментами, а також різними видами шкіри та тканини, майстерня — це місце, де ідея втілюється в реальність.

   

  • Language Support

  Мовний центр організовує курси на різних рівнях для підтримки студентів під час навчання та під час стажування в Італії, щоб студенти могли вдосконалити свої знання з італійської мови.

   

  • Restaurant/Cafeteria

  Corner, їдальня на кампусі NABA, містить бар і ресторан, де пропонують сніданок і напої, а також їдальня для самообслуговування, відкрита на обід. На даху кафетерії знаходиться тераса, де можна відпочити за обідом на відкритому повітрі. Також студенти можуть насолоджуватися пікніком з друзями на прекрасній трав’яній галявині.

   

  • Library

  Студенти Domus Academy мають доступ до чудової бібліотеки, в якій знаходяться книги та журнали, що висвітлюють тематику у сфері дизайну, архітектури, моди та бізнесу. Бібліотека також забезпечує студентам доступ до важливих онлайн-баз даних, що стосуються предметних галузей, які вони вивчають.

   

  • Network Services

  Кожна магістерська програма має спеціальний каталог на сервері Domus Academy, що містить навчальні матеріали та особисту теку для кожного студента.

   

  На кампусі також є магазин образотворчого мистецтва та копіювальний центр.

   

Проживання:

Domus Academy пропонує своїм студентам безкоштовний сервіс житла для полегшення пошуку та вибору проживання в Мілані. Завдяки домовленостям Domus Academy з приватними орендодавцями для тимчасового проживання доступні двомісні або одномісні кімнати в спільній або окремій квартирі.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.