Florence Institute of Design International

Приватний університет у самому серці Флоренції буде ідеальним навчальним закладом для студентів, що мріють вивчати графічний дизайн та дизайн інтер'єрів. М'яка та вишукана атмосфери, що переплітаються в університеті, створять ідеальне середовище для творчого мислення.

  • Флоренція, Італія.

  • Заснований у 2008 році.

 

Цікаві факти:

  • Всі приміщення школи були побудовані в період бароко 1700-х років та знаходяться під захистом міністерства культури Італії.

 

     

Опис університету:

Florence Institute of Design International (FIDI) провів своє перше заняття восени 2008 року, спеціалізуючись на програмах дизайну інтер'єрів та графічного дизайну. Пропонуючи лише магістерські програми на початку свого існування, з 2014 року FIDI відкрив бакалаврські програми зі ступенем Bachelor of Arts. Університет,  спираючись на багату історію Італії, її мистецтво, культуру та дизайн, надає студентам унікальний міжнародний досвід у навчанні. Університетські програми спеціально розроблені для детального розуміння культури Італії, поєднують сучасні технології з традиціями.

 

 

Розташування:

Florence Institute of Design International розташований в самому центрі міста Флоренція, Італія. Флоренція - ідеальне місце для студентів, які прагнуть вивчати дизайн. Місто багате спадщиною творів епохи Відродження. Невелике і зручне  для піших прогулянок місто є ідеальним середовищем для вивчення дизайну. Інститут розташований в історичному палаццо в одному з найжвавіших районів Флоренції. М'яка і вишукана атмосфера створюють ідеальне середовище для творчого мислення. Великі прикрашені класні кімнати які добре обладнані для навчання. Також студенти прогулюючись вулицями можуть знайти багато магазинів, ринків, кав’ярень, ресторанів і продуктових магазинів.

 

 

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.