Istituto Europeo di Design (ІED), Італія

Приватний виш, один з провідних навчальних закладів в області підготовки студентів за напрямами дизайну, моди, візуального мистецтва та комунікацій.

 

  • Мілан, Флоренція, Рим, Кальярі, Комо, Турин, Венеція (Італія)

  • Заснований у 1966 році

Цікаві факти:

  • Близько 13 000 студентів (у всіх кампусах)

  • 87% випускників працевлаштовуються за пів року після закінчення вищого навчального закладу

  • Партнерські зв'язки з відомими брендами моди і дизайну, а також ВНЗ світу

  • Акредитований Міністерством освіти, університетів і наукових досліджень Італії (MIUR).

  • 200 компаній партнерів, серед яких - Valentino, Armani, Versace, Prada, Diesel, Fendi, Vogue Italia, Dior, Calvin Klein.

  • Кампуси знаходяться у трьох країнах: Іспанія (Мадрид, Барселона), Італія (Мілан, Флоренція, Рим, Кальярі, Комо, Турин, Венеція), Бразилія (Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу)

 

     

Опис університету:

Понад п’ятдесят років Istituto Europeo di Design працює в галузі освіти та досліджень дисциплін дизайну, моди, візуального спілкування та управління. Сьогодні IED постійно розширює міжнародну мережу, яка видає академічні дипломи першого рівня та організовує трирічні курси, магістерські курси, безперервний професійний розвиток та курси підвищення кваліфікації.

 

Навчання в Istituto Europeo di Design відрізняється від класичного академічного навчання. Університет відкриває великі перспективи в світі мистецтва та дизайну, дозволяє створити новий стиль, який стане впізнаваний у всьому світі.

Сильний викладацький склад Istituto Europeo di Design готує професіоналів своєї справи, які мають теоретичну базу і практичний досвід, необхідний для побудови успішної кар'єри в умовах високої конкуренції на ринку дизайну і моди. Спеціальний департамент інституту IED Business Hub славиться високим рівнем працевлаштування студентів, завдяки тісній співпраці з Milan Salone del Mobile і Milan Fashion Week.

 

Розташування:

Istituto Europeo di Design Italy (ІED) має кампуси в центрах світової моди з багатою історією і культурою: у Мілані, Флоренції, Римі, Венеції, Турині, Комо та Кальярі.

Унікальність Італії полягає в поєднанні її історичної спадщини і сучасного творчого розвитку. Італія є лідером фешн-індустрії, батьківщиною топових дизайнерів і всесвітньо відомих брендів.

 

  

 

  

 

Проживання:

Університет не має власних резиденцій, але надає допомогу з пошуком і орендою житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.