Istituto Marangoni Florence

Istituto Marangoni провідний університет у сфері моди, дизайну та мистецтва. Кампуси вишу розташовані у різних країнах світу (Велика Британія, Італія, Франція, США, Китай, Індія). Студентам пропонуються курси в залежності від потреб регіону.

 

 • Флоренція, Італія

 • Заснований у 1935 році

 • Кампус у Флоренції відкритий у 2016 році

 

Цікаві факти:

 • Серед випускників Istituto Marangoni такі відомі імена як Франко Москіно, Алессандра Факкінетті, Рахул Мішра, Жюлі де Лібран,  Доменіко Дольче;

 • Після випуску студенти мають можливість працювати в таких відомих компаніях як D&G, Chanel, Prada, Versace та багато інших.

 • Багато занять проходять в Open Space (відкритий простір), де студенти  мають можливість послухати лекції, розробляти проекти та обмінюватися ідеями.

 

   

Опис університету:

 

  Istituto Marangoni був заснований у 1935 році в Італії, за ці 80 років університет зарекомендував себе як один з найкращих навчальних закладів у сфері моди, дизайну та мистецтва. Університет може запропонувати студентам різні погляди на сучасні тенденції у сфері моди. Istituto Marangoni - це школа, в якій пристрасть до моди об'єднує культури, ідеї та людей з усього світу. Усі викладачі університету є професіоналами та мають великий досвід у сфері моди та дизайну. Оскільки Istituto Marangoni розташований в різних країнах (Англія, Італія, Китай, Індія, Сполучені Штати Америки), кожен кампус університету пропонує свої курси в залежності від потреб регіону. Кожна програма ВНЗ передбачає повне занурення студентів в професійний світ моди, дизайну або мистецтва. Під час навчання студенти працюють над розвитком особистого стилю, відпрацьовують теоретичні знання на практиці.

   

Firenze School of Fashion & Art

 

 

 

   

   

   

Розташування:

Один із кампусів Istituto Marangoni розташований в самому центрі міста Флоренція, Італія. Флоренція - ідеальне місце для студентів, які прагнуть вивчати дизайн й мистецтво. Місто багате спадщиною творів епохи Відродження. Невелике і зручне  для піших прогулянок місто є ідеальним середовищем для вивчення дизайну, моди й мистецтва. Інститут розташований в історичній будівлі. Недалеко від кампуса знаходяться музеї Gucci й Ferragamo.

 

   

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.