Istituto Marangoni Florence

Istituto Marangoni провідний університет у сфері моди, дизайну та мистецтва. Кампуси вишу розташовані у різних країнах світу (Велика Британія, Італія, Франція, США, Китай, Індія). Студентам пропонуються курси в залежності від потреб регіону.

 

 • Флоренція, Італія

 • Заснований у 1935 році

 • Кампус у Флоренції відкритий у 2016 році

 

Цікаві факти:

 • Серед випускників Istituto Marangoni такі відомі імена як Франко Москіно, Алессандра Факкінетті, Рахул Мішра, Жюлі де Лібран,  Доменіко Дольче;

 • Після випуску студенти мають можливість працювати в таких відомих компаніях як D&G, Chanel, Prada, Versace та багато інших.

 • Багато занять проходять в Open Space (відкритий простір), де студенти  мають можливість послухати лекції, розробляти проекти та обмінюватися ідеями.

 

   

Опис університету:

 

  Istituto Marangoni був заснований у 1935 році в Італії. За ці 80 років університет зарекомендував себе як один з найкращих освітніх закладів у сфері моди, дизайну та мистецтва. Університет може запропонувати студентам різні погляди на сучасні тенденції фешн-iндустрії. Istituto Marangoni - це школа, в якій пристрасть до моди об'єднує різні культури, ідеї та людей з усього світу. Викладачі університету є професіоналами та мають великий практичний досвід. Оскільки Istituto Marangoni розташований у різних країнах, кожен кампус університету пропонує свої курси в залежності від потреб регіону. Кожна програма ВНЗ передбачає повне занурення студентів в професійний світ моди, дизайну або мистецтва. Під час навчання студенти працюють над розвитком особистого стилю, відпрацьовують теоретичні знання на практиці.

   

Firenze School of Fashion & Art

 

 

 

   

   

   

Розташування:

Один із кампусів Istituto Marangoni знаходиться в історичній будівлі, в самісінькому серці Флоренції. Неподалік від кампуса знаходяться музеї Gucci й Ferragamo.Флоренція - ідеальне місце для студентів, які прагнуть вивчати дизайн й мистецтво, адже воно багате спадщиною творів епохи Відродження. Містечко - невелике і зручне для піших прогулянок. 

   

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.