Istituto Marangoni Milan

Istituto Marangoni провідний університет у сфері моди, дизайну та мистецтва. Кампуси вишу розташовані у різних країнах світу (Велика Британія, Італія, Франція, США, Китай, Індія). Студентам пропонуються курси в залежності від потреб регіону.

 

 • Мілан, Італія

 • Заснований у 1935 році

 • Кампус у Мілані відкритий у 2014 році

 

Цікаві факти:

 • Серед випускників Istituto Marangoni такі відомі імена як Франко Москіно, Алессандра Факкінетті, Рахул Мішра, Жюлі де Лібран,  Доменіко Дольче;

 • Після випуску студенти мають можливість працювати в таких відомих компаніях як D&G, Chanel, Prada, Versace та багато інших.

 • Багато занять проходять в Open Space (відкритий простір), де студенти  мають можливість послухати лекції, розробляти проекти та обмінюватися ідеями.

 

   

Опис університету:

Milano School of Design

 

 

  Istituto Marangoni був заснований у 1935 році в Італії, за ці 80 років університет зарекомендував себе як найкращій ВНЗ, який спеціалізується у сфері моди, дизайну та мистецтва. Університет може запропонувати студентам різні погляди на сучасні тенденції у сфері моди. Istituto Marangoni - це школа, в якій пристрасть до моди об'єднує культури, ідеї та людей з усього світу. Усі викладачі університету є професіоналами та мають великий досвід у сфері моди та дизайну. Оскільки Istituto Marangoni розташований в різних країнах (Англія, Італія, Китай, Індія, Сполучені Штати Америки), кожен кампус університету пропонує свої курси в залежності від потреб регіону. Кожна програма ВНЗ передбачає повне занурення студентів в професійний світ моди, дизайну або мистецтва. Під час навчання студенти працюють над розвитком особистого стилю, відпрацьовують теоретичні знання на практиці.

   

Milano School of Fashion

 

 

   

   

Milano School of Design

 

 

 

   

   

   

Розташування:

Кампус Istituto Marangoni Milano розташований у самому центрі міста. Мілан це місто у якому зароджуються нові тенденції у сфері моди, дизайну та мистецтва. Саме у Мілані, одній із європейських столиць моди зосереджена величезна кількість бутиків всіх відомих дизайнерів, аутлетів та модних показів, які збирають поціновувачів прекрасного з усього світу.

 

   

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.