John Cabot University

Невеликий американський університет вільних мистецтв у Римі, Італія.

 • Рим, Італія

 • Заснований у 1972 році.

 

Цікаві факти:

 • John Cabot University має міжнародну акредитацію Middle States Commission on Higher Education.

 • JCU - американський університет вільних мистецтв, авторизований Міністерством освіти Італії.

 

   

Опис університету:

 

 

  John Cabot University - приватний, американський, вищий навчальний заклад гуманітарних наук в районі Трастевере у Римі, Італія. Університет був названий на честь венеціанського дослідника Джованні Кабото, більш відомого англійською формою його імені, Джоном Каботом. В університеті навчається понад 1000 студентів з 70 країн світу. Університет має три кампуса в районі Трастевере в центрі Риму. John Cabot University оснащений комп’ютерними  лабораторіями, також є студентські резиденції та бібліотека Фрорінга. Найбільшою будівлею на кампусі є аудиторія Aula Magna Regina. Деякі заняття проводяться в будівлі Sacchetti на іншій стороні річки Тибр, багато художніх занять проводяться на вулицях біля визначних пам’яток.

   

Розташування:

Університет має три кампуса в районі Трастевере в центрі Риму, які називаються Франка Дж. Гуаріні, Тібр і Кароліна Крітеллі Гуаріні на березі річки Тибр. Три місця знаходяться приблизно в п'яти хвилинах один від одного і поблизу руїн Колізею, бібліотеки Палаццо Корзіні, вілли Фарнезіна, Ватикану, Ботанічного саду і безлічі інших визначних пам'яток, що представляють величезний інтерес для слухачів гуманітарного вишу. Кампус Франк Дж. Гуаріні - це колишній монастир з головним триповерховим будинком, оточений терасами і дворами. Колишня каплиця тепер служить зоною відпочинку для студентів.

 

 

   

Проживання:

 

  Студенти John Cabot University можуть жити в резиденції або винаймати квартиру. Університет ретельно відібрав місця поблизу основних будівель кампусу і в сусідніх житлових районах. Усі резиденції мають високий рівень оснащення і комфорту.

  • Резиденції або квартири поза кампусом.

  • Допомога в підборі житла.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.