Nuova Accademia di Belle Arti (NABA)

Один з найбільших і найінноваційніших приватних вищих навчальних закладів, що спеціалізується в сфері мистецтв і дизайну.

 

 • Мілан, Рим (Італія)

 • Заснована у 1980 році

Цікаві факти:

 • Всі викладачі - це кваліфіковані професіонали своєї області

 • NABA входить в Laureate International Universities Network, який об'єднує 54 міжнародних ВНЗ

 • На території кампусу розташована галерея NABASITE - де проходять експозиції італійських та іноземних художників

 

   

Опис університету:

Nuova Accademia di Belle Arti заснована в Мілані видатним педагогом мистецтв Аусонія Заппою, художником Гідо Бальо і архітектором Тіто Варіско. Заснована в 1980 році, NABA є однією з найбільших приватних академій мистецтв в Італії. Вона пропонує програми бакалаврату та магістратури італійською та англійською мовами, які акредитовані Міністерством освіти, університетів та наукових досліджень Італії (MIUR).

 

Особлива гордість Академії - це викладачі, відомі професіонали в галузі дизайну, а також практикуючі дизайнери з різних областей. Освітні програми NABA поділяються на три основних напрямки підготовки: образотворче мистецтво, комунікації та дизайн. Крім загальноприйнятих дисциплін (таких як образотворче мистецтво, живопис та ін.), які традиційно викладаються в Академії Мистецтв, студенти вивчають творчість сучасних дизайнерів і актуальні концепції сучасного мистецтва.

 

Кампус площею більш як 8 000 квадратних метрів обладнаний необхідною IT інфраструктурою, включаючи лабораторії для комп'ютерної графіки, редагування відео, 2D і 3D моделювання, дизайну звуку, майстерні з пошиття одягу, студії живопису, лабораторії світлового дизайну.

 

Розташування:

 

 

З 2019 року університет відкрив ще один кампус, у столиці Італії - Римі. 

У римському кампусі для вивчення доступний ряд літніх курсів та 4 програми бакалаврату:

 • Fashion Design
 • Graphic Design & Art Direction
 • Media Design & Multimedia Arts
 • Painting and Visual Arts

  NABA має велику територію, де розташовані шість будівель - навчальні корпуси для студентів, які приїжджають сюди вчитися з-за кордону. Навчальні корпуси обладнані сучасними інструментами, які потрібні для навчання. Тут знаходиться і виставковий комплекс, де виставляються роботи закордонних і італійських дизайнерів, фотографів, стилістів, архітекторів.

  Вищий навчальний заклад розташований в красивому і історичному районі Navigli в Мілані. 

  Мілан - визнана столиця моди, і тому студенти мають можливість відвідувати музеї, виробничі майданчики, дизайн-студії, офіси компаній, набуваючи досвіду спілкування в професійному середовищі.

   

   

Проживання:

Своїх резиденцій університет немає, але співпрацює з двома житловими комплексами. Спеціальний відділ допомагає орендувати помешкання відповідно до побажань студента.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.