POLI.design

Працюючи у сфері дизайну, POLI.design розробляє навчальні програми для молодих спеціалістів та професіоналів, а також для компаній, які зосереджені на інноваціях та підготовці власних працівників.

  • Мілан, Італія.

 

Цікаві факти:

  • POLI.design входить до складу престижного італійського технологічного державного університету Politecnico di Milano.

  • Всі навчальні програми акредитовані Міністерством освіти Італії, ADI (Асоціацією промислового дизайну), AIPi (Асоціацією дизайнерів інтер'єру Італії), AIAP (Італійською асоціацією візуальних комунікацій дизайну).

  • Кампуси знаходяться в Мілані і Комо.

 

 

     

Опис університету:

POLI.design, заснований  університетом Politecnico di Milano. Разом зі Школою дизайну і Департаментом дизайну він формує Politecnico di Milano Design System, які поєднані між собою ресурсами, факультетами і лабораторіями. POLI.design готує студентів у галузях промислового, комунікаційного, інтер'єрного та модного дизайну з нахилом на інноваційні технології, сучасні тенденції індустрії, передові методи викладання і наукові дослідження. В університеті навчається понад 5 000 талановитих студентів з усього світу.

 

 

Розташування:

Університет знаходиться у Мілані - всесвітньо відомому та визнаному міжнародному центрі дизайну та моди Італії. Кожен, хто приїжджає сюди вперше, буде вражений наскільки тісно переплітаються історичні і модерні будівлі. Це прекрасне місце для отримання якісної освіти та досвіду, які дозволять почати успішну кар'єру в області дизайну в будь-якій країні світу.

 

 

Проживання:

Університет не має власних резиденцій, тому допомагає з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.