University of Kent Rome School of Classical and Renaissance Studies

Міжнародний навчальний заклад, що готує студентів до успішної кар'єри у сфері історії, археології та історії мистецтв у колисці європейської цивілізації - Римі. 

 

 • м. Рим, Італія

 • Заснований у 1965, кампус в Римі відкрито у 2013 році

Цікаві факти:

 • #65 серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Кампуси в п'яти європейських країнах: Велика Британія (Кентербері, Медвей, Тонбрідж), Бельгія (Брюссель), Франція (Париж), Італія (Рим), Греція (Афіни)

 • Рим: місто, якому вже понад 2,7 тисячі років

 

   

Опис університету:

Kent’s Rome School of Classical and Renaissance Studies - філія престижного британського університету Кента, яка була відкрита у 2013 році. Університет пропонує такі магістерські програми як стародавня історія, історія мистецтва та римська історія й археологія. Паралельно з навчальними програмами студенти можуть обирати додаткову опцію: вивчення італійської або латинської мови.

 

Метою університету виступає створення активної студентської спільноти, яка з радістю відвідує різноманітні заходи та конференції під час перебування в Римі. Щороку ВНЗ проводить захід, де разом із запрошеними спікерами та гостями Rome School of Classical and Renaissance Studies святкує досягнення своїх студентів, зазвичай захід відбувається в резиденції Посла.

 

Незалежно від кар’єрної мети, магістерські кваліфікаційні програми Кентського Університету в Римі дають можливість студентам отримати винятковий спектр навичок, спеціальних знань та практичного досвіду, який допоможе їм досягти успіху на конкурентному ринку праці.

 

Частина випускників Rome School of Classical and Renaissance Studies вирішує продовжити навчання на програмі докторантури, інші ж обирають працювати в музеях, галереях, вищих навчальних закладах, благодійних організаціях та на державній службі. Протягом усього навчання кожен студент може скористатися ресурсами служби кар’єри та працевлаштування при університеті і підшукати оптимальний варіант для власного кар'єрного розвитку.

 

Розташування:

 

 

  Rome School of Classical and Renaissance Studies розташована в італійській столиці, Римі, який ще називають Вічним містом і це недарма: місту вже понад 2,7 тисячі років.

  Сьогодні Рим - це сучасне, яскраве місто, а його жителі - привітні люди, які раді поділитися своєю культурою та кухнею з відвідувачами.

   

  Семінари та лекції Rome School of Classical and Renaissance Studies відбуваються в Американському університеті Риму (AUR), розташованому в мальовничому районі Монтеверде, від якого студенти пішки легко можуть дістатися до історичного центру Риму. В AUR кожен студент стає частиною великої спільноти: всі охочі можуть приєднатися до студентських товариств, відвідувати бесіди та різноманітні заходи. Адаптуватися до життя і навчання в Римі новоспеченим студентам допомагає служба підтримки, до якої вони можуть звертатися у будь-який момент.

   

  Лекційні зали AUR розташовані в колишньому монастирі, також тут є сади й тераси, де можна відпочивати з друзями в перерві між лекціями. Добре забезпечена бібліотека облаштована зонами для групової роботи, комп'ютерами та читальними залами й пропонує доступ до баз даних в режимі онлайн, а також до великої мережі бібліотек Риму.

  Студенти можуть використовувати ресурси багатьох інших бібліотек міста, таких як Бібліотека археології та історії мистецтв та бібліотека Британської школи в Римі, Американської академії та Фінського та Норвезького інститутів, кожна з яких має спеціальні колекції для вивчення античності.

   

  Проте головним місцем для навчання студентів виступає сам Рим. Зміст усіх навчальних програм, що пропонує Rome School of Classical and Renaissance Studies створений так, щоб студенти могли скористатися своїм місцем розташування і їх навчання відбувалось паралельно з пізнанням Давнього Риму та Італії в цілому.

  Прогулявшись містом, студенти подорожують століттями, дізнаючись все більше цікавого про відомі історичні пам'ятки та твори мистецтва, вони відкривають для себе ресурси бібліотек, музеїв та галерей, що мають значення у світовому масштабі.

   

Проживання:

Rome School of Classical and Renaissance Studies не пропонує житло на території кампусу в Римі, проте університет завжди надає для студентів корисні поради й контактні дані надійних орендодавців, щоб кожен студент зміг швидко знайти місце для проживання. Можливості включають проживання у приймальній родині, оренду квартири чи кімнати, і останнім часом чимало студентів Rome School of Classical and Renaissance Studies знаходять житло через Airbnb. ВНЗ рекомендує розпочати пошук житла завчасно, щоб встигнути розглянути всі можливі варіанти.

Студентам, які розпочинають навчання з осіннього семестру, надається довідник, який містить інформацію про пошук житла в Римі, а також детальна інформація про місцевий транспорт та інші корисні факти про життя в Римі.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.