International School of Milan

Найстаріша міжнародна школа в Мілані.

Освітня програма побудована за системою IB - в ній є класичні та міждисциплінарні курси, що відповідають стандартам вищих навчальних закладів.

 

  • Баранцате, провінція Мілан, Італія.

  • Заснована в 1958 році.

  • Приватна школа-пансіон спільного навчання.


 

Цікаві факти:

  • Близько 930 учнів.

  • Близько 500 міжнародних учнів.

  • Вступ з 14 років.

  • Співвідношення викладачів і учнів - 1:11

Опис школи:

International School of Milan - найстаріша міжнародна школа в Мілані.

Освітня програма побудована за системою IB - в ній є класичні та міждисциплінарні курси, що відповідають стандартам вищих навчальних закладів.

Понад 50% випускників вступають до кращих університетів Великобританії, 33% обирають факультети бізнесу та економіки.

Кампус International School of Milan - найбільший в Мілані.


 

Розташування:

Школа розташована в місті Баранцате, в 10 кілометрах на північний захід від Мілана. Дорога на автомобілі займе не більше півгодини. До найближчого аеропорту Лінате всього 30 кілометрів.

 

Кампус ISM - найбільший серед приватних пансіонів Мілана. На його території знаходяться навчальні аудиторії, три бібліотеки, обладнані лабораторії для наукових досліджень і програмування, театр на 350 місць, кав'ярня, кухня і їдальня, майданчики для спілкування і занять спортом.


 

Проживання:

Студенти живуть в резиденції на кампусі. Більша частина кімнат розрахована для двох осіб, також можливо одномісне розміщення. У будівлі є загальна вітальня, кухня, навчальні аудиторії та все необхідне для комфортного проживання.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.