British Columbia Institute of Technology

Відмінний від інших коледжів та університетів, British Columbia Institute of Technology пропонує прикладну освіту від викладачів, які мають прямий практичний досвід у своїй галузі. 

 

 • Бернабі, Канада

 • Заснований у 1962 році

 

Цікаві факти:

 • До BCIT щорічно вступає близько 50 000 студентів (близько 18 000 на повний день та 30 000 на навчання з частковою зайнятістю)

 • BCIT - це один з найбільших вищих освітніх закладів у Британській Колумбії

 • BCIT має першокласні умови навчання, деякі з них є унікальними у Західній Канаді:  кампус аерокосмічних технологій розміром 27 870 м2 з  20 літальними засобами (включно з Boeing 737), кімната-симулятор корабельного двигуна, автоматизована робототехнічна лабораторія, інтерактивний симулятор пожежі  

 • BCIT - єдиний освітній заклад у Західній Канаді, де викладають протезування та ортопедію 

 • BCIT викладає свої програми за межами Канади - у Південній Кореї, Китаї, Бразилії, Чилі та В’єтнамі. Поза Канадою, у більш ніж 20 закладах,  за останні 10 років навчалося близько 6 000 студентів

 •  У 2010 році акредитаційна організація Canadian Engineering Accreditation Board (CEAB) безпрецедентно присвоїла державну акредитацію програмі Civil Engineering (Bachelor of Engineering) у BCIT

 • У  2011 та 2014 роках Canadian Engineering Accreditation Board надала  державні акредитації програмам Bachelor of Electrical Engineering та Bachelor of Mechanical Engineering

 

   

Опис університету:

British Columbia Institute of Technology (BCIT) навчає та тренує професіоналів та інноваторів, які формують економіку не лише регіону, а й світу, ще з 1964 року. 

 

Цей інститут виник неподалік від першої в Британській Колумбії професійної школи - British Columbia Vocational School (BCVS), заснованої у 1960 році у Бернабі. Тут викладали деревообробку, зварювання та техобслуговування літаків. Через рік було оголошено про намір заснувати поруч інститут для поглибленого вивчення технічних спеціальностей, що і сталося у 1962 році. Вже за 2 роки в British Columbia Institute of Technology було зараховано близько 500 студентів на спеціальності в галузі інженерії, бізнесу та здоров’я. Інститут постійно розширювався та зростав: студентів і кампусів ставало більше. Зокрема, вже незабаром утворився кампус Sea Island у Річмонді. Водночас, професійна школа  BCVS перетворилася на Pacific Vocational Institute (PVI), а з часом стала частиною  BCIT, тому в підпорядкування інституту перейшов ще й Центр обслуговування літаків, що розташовувався при аеропорті Ванкувера. А з запровадженням прикладних досліджень, було сформовано ще й Технологічний центр з усім необхідним устаткуванням.

 

Станом на сьогодні, університет має 5 кампусів. Тут пропонують освіту, яка виходить за межі підручників та кабінетів. Студенти інституту здобувають справді необхідні технічні навички, реальний досвід роботи та навички вирішення проблемних ситуацій, які є надзвичайно важливими в інноваційному, постійно змінному світі. 

 

Інститут  має усе необхідне обладнання, аби надавати студентам актуальні знання та уміння:

 • Повністю обладнана радіо- та телестудія
 • Автоматизована лабораторія для робототехніків
 • Технологічний центр для проведення високотехнологічних досліджень 
 • Єдина у Західній Канаді кімната-симулятор корабельних двигунів для студентів спеціальності Морська інженерія
 • Термальна електростанція  для тренування студентів-енергетиків 
 • Інтерактивний симулятор пожежі
 • Целюлозний завод
 • Телекомунікаційний центр й таке інше.

 

BCIT запрошує студентів на опанування найрізноманітніших спеціальностей (на рівні диплому, бакалаврату чи магістратури) у таких галузях:

 • Applied & Natural Sciences
 • Business & Media
 • Computing & IT
 • Engineering
 • Health Sciences
 • Trades & Apprenticeship

 

Життя студентів BCIT - цікаве, насичене, безпечне та комфортне. За його якістю слідкує зокрема Студентська асоціація, пропонуючи наступні послуги: кар’єрні консультації, гуртки та клуби за інтересами, консультація та правова допомога студентам, послуги з оздоровлення й добробуту й таке інше.

 

У позанавчальний час студенти розбігаються по клубах за інтересами, яких при університеті більше 50-ти - бізнес, комп’ютерні науки, науки про здоров’я, інженерія та інші гуртки, що не стосуються академічної сфери. Тут можна зустріти не лише нових друзів та однодумців, а й здобути нові вміння для власного розвитку.

 

Окрім цього, у BCIT проводять максимально прикладні дослідження. Це чудова можливість для студентів запропонувати інноваційні розв'язання проблем, з якими стикаються в індустрії, створити комерційно доречний продукт або розробку. Дослідження відбуваються у наступних наукових центрах, часто на перетині кількох дисциплін:

 

 • Analysis and Intelligence Research Centre Secure Computer Lab
 • Centre of Excellence in Analytics
 • Centre for Applied Research and Innovation
 • Centre for Architectural Ecology - Collaborations in Living Walls and Green Roofs
 • Building Science Centre of Excellence
 • Centre for Cyber Security
 • Centre for Digital Transformation
 • Diversity Circles
 • Centre for Ecocities
 • Emission Reduction and Research Test Hub
 • Centre for the Internet of Things
 • Polytechnic Research Institute for Simulation and Multimedia
 • Prior Learning Research and Assessment Centre of Excellence
 • Rivers Institute
 • Remotely Piloted Aircraft Systems Hub
 • Spartan Controls Centre for Energy Education and Research
 • Technology Place

 

Міжнародні випускники BCIT мають безліч можливостей працевлаштування, адже Канада - відкрита для кваліфікованих працівників. При університеті діє спеціальний центр для міжнародних студентів, де кожен може проконсультуватися з приводу умов подальшого перебування в Канаді, а крім нього - ще й центр освіти з працевлаштування, який допомагає здобути важливі на робочому місці уміння та навички, яким не навчають на заняттях.

 

Розташування:

British Columbia Institute of Technology має 5 кампусів - Burnaby Campus (місто Бернабі), Downtown Campus (Ванкувер), Marine Campus (Північний Ванкувер), Aerospace Technology Campus (місто Річмонд) та Annacis Island Campus (місто Дельта). 

 

 

Burnaby Campus

 

Головний кампус BCIT знаходиться на Вілінгтон Авеню, у місті Бернабі (на сході від Ванкувера). Тут, окрім лекторіїв, є бібліотеки, тренувальні зали та спортмайданчики, комп’ютерні кабінети, а також студентські сервіси та адміністраційні офіси.  Нещодавно тут також було збудовано Центр прикладних досліджень та інновацій. У цьому кампусі переважно вивчають такі галузі, як  Construction & Trade, Business і Engineering.

 

Aerospace Technology Campus

 

Кампус аерокосмічних технологій знаходиться біля Міжнародного аеропорту Ванкувера, у Річмонді. Тут викладають інженерні спеціальності, які необхідні для якісного обслуговування літальних засобів -  авіоніка, технічне обслуговування, структури, газові турбіни та двигуни, механіка та ремонт. BCIT також пропонує тренінг з “commercial pilot” (отримання ліцензії на здійснення польотів) та операційний тренінг для тих, хто планує розвивати свою кар’єру у менеджменті аеропортів. До того ж, бібліотека у цьому кампусі містить найбільшу колекцію літератури, пов’язаної з аерокосмічною галуззю, у Західній Канаді, тому Aerospace Technology Campus - це центр вивчення цієї індустрії у регіоні.

 

  Marine Campus

   

  Морський кампус раніше був відомий як PMTI (Pacific Marine Training Institute), а зараз його часто називають абревіатурою BMC (BCIT Marine Campus). Тут British Columbia Institute of Technology пропонує навчальні програми, що пов’язані з морськими науками, включно з кадетськими тренінговими програмами Nautical Sciences та Marine Engineer. Кампус розташований у Північному Ванкувері, неподалік від набережної Lonsdale Quay.

   

  Downtown Campus

   

   

  Кампус Даунтаун знаходиться у центрі бізнесу та технологій - місті Ванкувер, тому саме тут студенти здобувають сучасну технічну освіту, насолоджуючись чудовими ІТ-просторами для навчання. 

   

  Annacis Island Campus

   

  Ще один кампус BCIT знаходиться на острові Аннасіс, що у місті Дельта. Тут студенти вивчають енергетику, механіку важкої техніки, дизельну механіку, механіку комерційного транспортування й таке інше, а також спеціальності, що пропонує Vancouver Community College.

   

Проживання:

Житло від BCIT знаходиться на кампусі Бернабі, поруч зі стадіоном та зонами для відпочинку,  проте університет готовий допомогти вам у пошуку і позакампусного житла. 

 

Проживання в університетських резиденціях - це стиль життя і затишний дім далеко від рідного дому.  Відділ з пошуку проживання допомагає кожному знайти безпечне й комфортне місце для життя, у середовищі, яке спонукає до академічного успіху та особистісного зростання. 

 

Найбільша перевага проживання у резиденції - життя та навчання з друзями та колегами по навчанню, з людьми з різним досвідом та світосприйняттям. До того ж, на кампусі відбувається безліч подій, де можна побудувати довготривалі дружні стосунки. Ділити житло з іншими вимагає енергії, співпраці та комунікації, але це цікавий і веселий період життя, який запам’ятається надовго.

 

Якщо плануєте жити на кампусі - забронювати кімнату варто завчасно, як тільки ви отримали лист про зарахування, інакше кімнат може не вистачити. 

 

Комплекс резиденцій на кампусі у Бернабі складає 7 будівель, у кожній з яких знаходиться по 4 крила з 12-ма кімнатами.  Пральна кімната, вітальня, їдальня та 2 кухні також є у кожній резиденції. Студенти з 6-ти одномісних кімнат користуються спільною ванною кімнатою та кількома туалетами. У кожній кімнаті є усе необхідне для комфортного життя: ліжко, матрац, полиця, тумбочка, шафа, стіл, стілець, настільна лампа та дзеркало.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.