Centennial College

Centennial College став першим коледжем в провінції Онтаріо, що фінансується державою. Основною метою коледжу є підготовка студентів до побудови майбутньої кар'єри і їх всебічний розвиток. Наявність великої бази контактів і партнерські відносини з різними компаніями допомагають отримати навички й знання, необхідні для успішного фахівця у своїй області.

  • Торонто, Канада

  • Заснований в 1966 році.

Цікаві факти:

  • 25% програм з оплачуваним стажуванням.

  • 80% випускників працевлаштовуються протягом 6 місяців.

  • Партнерські зв'язки з компаніями в різних сферах.

  • Студенти з 80 країн світу.

Опис коледжу:

Centennial College став першим коледжем в провінції Онтаріо, що фінансується державою. За півстоліття історії за ним закріпилася репутація міжнародного навчального закладу, що відповідає високим вимогам як канадських студентів, так і учнів з різних країн світу.

Основною метою коледжу є підготовка студентів до побудови майбутньої кар'єри і їх всебічний розвиток, а наявність великої бази контактів і партнерські відносини з різними компаніями допомагають отримати навички й знання, необхідні для успішного фахівця у своїй області.

Розташування:

Торонто є найбільшим містом Канади, головним фінансовим центром країни, де розташовано понад 80 000 компаній. Саме тут будують кар'єру найбільш амбітні, націлені на успіх випускники канадських ВНЗ.

Всупереч статусу мегаполіса та розвиненій інфраструктурі, Торонто по праву вважається найбезпечнішим містом Північної Америки, спальні райони відрізняються спокійною, затишною атмосферою, що робить Торонто ідеальним місцем для студентів з різних країн світу.

Centennial College складається з 4 кампусів: Ashtonbee Сampus, Morningside Campus, The Center for Creative Communication і Progress Сampus.

Проживання:

Резиденція для проживання знаходиться поряд з Progress Campus. Локація зручна і для студентів, що навчаються в інших кампусах. У резиденції є загальні кухні, зони відпочинку та самостійної підготовки, широкоформатний телевізор. На території розташовується басейн. 24 години на добу студенти можуть користуватися послугами пральні та копіювального центру.

Студенти Centennial College проживають в кімнатах на 1-2 чоловік з власною ванною, обладнаними всім необхідним для комфортного проживання, є мікрохвильова піч, міні-холодильник і кондиціонер. У кожній кімнаті є доступ до інтернету.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.