Centre for Arts and Technology

Приватний коледж мистецтв в м.Келоуна. Університет вважається одним із найкращих у Канаді у сфері кінематографу, фотографії, медіа, графічного дизайну та аудіоінженерії. Головний кампус вишу знаходиться в місті Келоуна, в провінції Британська Колумбія.
 

  • м. Келоуна, провінція Британська Колумбія, Канада

 

Цікаві факти:

  • вивчається 2D і 3D графіка

  • коледж організовує різні фестивалі, де показують успіхи студентів

  • акредитований Міністерством освіти Канади

  • входить в топ найкращих вишів з мистецтва за версією Education Quality Assurance в Канаді

 

 

     

Опис університету:

Centre for Arts and Technology - це приватний коледж мистецтв. Має два кампуси: головний в м. Келоуна та флагман в м. Суррей. Обидва кампуси відрізняються один від одного. В головному кампусі коледжу розміщена своя студія звукозапису, лабораторії з розробки анімацій, художні кімнати, лабораторія дизайну та розробки інтер’єру.

В м. Суррей знаходиться кампус, який відкрився нещодавно. Там розміщені: образотворчий центр, фотостудія, художні кімнати та ін. Саме місто одне із найвідоміших для кіновиробництва, тому знайти стажування чи роботу за професією легко.


 

Розташування:

Коледж розташований у місті Келоуна. Це туристичне місто, яке знаходиться на березі озера Окагана. За містом знаходяться гірськолижні курорти та пляжі.

 

 

Проживання:

Centre for Arts and Technology немає свого гуртожитку, але співпрацює з різними житловими комплексами. Майже всі комплекси знаходяться недалеко від кампусів університету.  Коледж допомагає орендувати житло та знайти сусідів по квартирі.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.