Conestoga College

Conestoga College - один з кращих коледжів Канади, що знаходиться в провінції Онтаріо. Коледж пропонує близько 140 програм - сертифікатних, дипломних, бакалаврських, програм післядипломної освіти. 35 з них - так звані Co-op програми, які містять стажування в одній з компаній-партнерів коледжу.

 • Кітченер (Онтаріо, Канада)

 • Заснований в 1967 році.

Цікаві факти:

 • 47% населення регіону Ватерлоо вчиться або викладає в Conestoga College.

 • Близько 84 000 випускників.

 • 89% випускників коледжу працевлаштовуються за фахом протягом 6 місяців.

 • 53% працівників сфери охорони здоров'я регіону пройшли підготовку в Conestoga College.

Опис коледжу:

Conestoga College - один з кращих коледжів Канади, що знаходиться в провінції Онтаріо. Відкривши свої двері як муніципальний технікум в 1967 році, з часом він домігся звання одного з найпрестижніших політехнічних інститутів Канади. Навчальні програми Conestoga College визнані за межами Канади.

ВНЗ знаходиться в регіоні Ватерлоо; такі світові лідери як Google, BlackBerry, Open Text, Sybase, Christie Digital, COM DEV, Dalsa, Agfa HealthCare, Toyota, ATS, Manulife Financial і Sunlife Financial називають цей регіон своїм домом.

Conestoga College пропонує близько 140 програм - сертифікатних, дипломних, бакалаврських, програм післядипломної освіти. 35 з них - так звані Co-op програми, які містять стажування в одній з компаній-партнерів коледжу. Студенти, які успішно пройшли стажування, часто залишаються працювати в цих компаніях. В результаті, іноземні студенти можуть отримати дозвіл на проживання в Канаді, маючи річний стаж роботи до моменту закінчення ВНЗ.

Бакалаврат. Програми тривають 4 роки, після закінчення студент отримує ступінь бакалавра з одного з наступних напрямків: бухгалтерський облік, аудит та інформаційні технології, архітектура, технічне та адміністративне обслуговування будівель і споруд, управління інформаційними системами в охороні здоров'я, дизайн інтер'єру, графічний дизайн та інші.

Розташування:

У структуру Conestoga College ─ найбільшого ВНЗ у провінції Онтаріо ─ входять 4 кампуси.

 • Першим серед них був зведений Doon Campus, площа якого після останньої серії реконструкцій становить понад 7000 кв. метрів, в його розпорядженні є навіть власний ліс. Кампус розташований в містечку Кітченер, приблизно в 100 км від Торонто і в 150 км від знаменитого Ніагарського водоспаду. У Doon Campus знаходяться всі основні адміністративні служби коледжу, резиденції для студентів денного відділення, тут проходять навчання слухачі програм, що мають відношення до охорони здоров'я.

 • Cambridge Campus ─ наймолодший з кампусів Conestoga College ─ знаходиться в Кембриджі, невеликому містечку-сателіті Кітченера, від якого до головного кампусу можна за 15-20 хвилин дістатися пішки. В Cambridge Campus проходять підготовку майбутні проектувальники механічних систем, інженери, бухгалтери, фахівці підприємств харчової промисловості.

 • Guelph Campus розташовується в ще одному містечку, включеному в структуру регіону Ватерлоо ─ Гвельф. Гвельф здавна відомий як університетський центр, водночас це місто з добре розвиненою промисловістю. Так що розміщення тут кампусу, в якому зосереджені навчальні корпуси та тренувальні бази для майбутніх фахівців машинобудівної промисловості, видається цілком логічним.

 • Waterloo Campus знаходиться приблизно у 20 хвилинах їзди від Кітченера. Це нове велике університетське містечко, в корпусах якого навчаються студенти кулінарних і архітектурно-будівельних спеціальностей, тут також розташований мовний центр Conestoga College.

Проживання:

Conestoga College пропонує своїм студентам всі можливі варіанти розміщення: приймальні родини, розміщення в резиденції, розміщення поза кампусом.

 • Приймальні сім'ї - з огляду на зазначену в аплікаційній формі інформацію, для студента підбирається сім'я, яка надає окрему кімнату, триразове харчування, доступ в Інтернет. Проживання в сім'ї дає студенту можливість ознайомитися з культурою та життям країни, почати краще розуміти людей, мову та події.

 • Резиденція Doon. Резиденція пропонує два види проживання: 2-х кімнатні апартаменти і звичайні двомісні кімнати. Оба варіанта розміщення обладнані кухнями та окремими санвузлами. Всі кімнати мебльовані і підготовлені як для відпочинку, так і для навчання. Резиденція пропонує всі зручності та можливості для відпочинку та проживання - зони відпочинку, пральня, ігрова зона, парування, прибирання кімнат, копіювальний центр.

 • Розміщення поза кампусом. Коледж надає студентам допомогу в підборі розміщення за межами резиденції. Цим займається служба Conestoga Students Inc. - Off Campus Housing.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.