George Brown College

George Brown College - один з найбільших коледжів Канади, який фінансується державою, і один з провідних коледжів для іноземних студентів (понад 100 країн). ВНЗ відомий своїми якісними освітніми програмами, орієнтованими на практику.

  • Торонто, Канада.

  • Заснований в 1967 році.

Цікаві факти:

  • 1 місце національного рейтингу дослідних інститутів Research Infosource (2015).

  • Входить в топ-100 роботодавців Канади (2015), єдиний коледж в цьому списку.

  • Співпраця з провідними компаніями індустрії.

  • 4 000 міжнародних студентів з 100 країн світу.

Опис коледжу:

George Brown College - один з найбільших коледжів Канади, який фінансується державою, і один з провідних коледжів для іноземних студентів (понад 100 країн). ВНЗ відомий своїми якісними освітніми програмами, орієнтованими на практику. У 2015 році очолив рейтинг Research Infosource, що представляє топ-50 кращих дослідницьких інститутів Канади.

George Brown College або, як його ще називають, The Toronto City College, активно залучений в економічне та соціальне життя Торонто. З ВНЗ співпрацюють провідні компанії провінції Онтаріо. Відділ коледжу з працевлаштування допомагає студентам грамотно скласти резюме, успішно пройти співбесіду і влаштуватися на роботу за фахом.

Ключовими партнерами George Brown College є близько 1300 компаній і організацій, серед яких American Express Corp, Canadian Child Care, Cisco Systems, Ford Motor Company, Hewlett Packard, IBM, Siemens Canada, Boeing Aircraft, Federation Chrysler, Dell Computer Corporation, General Motors, Honda Canada Ltd., Lipton і The Red Cross.

George Brown College також надає студентам можливість займатися різними видами спорту. Жіночі та чоловічі команди коледжу змагаються з іншими навчальними закладами провінції Онтаріо в таких видах спорту, як бадмінтон, бейсбол, баскетбол, біг по пересіченій місцевості, гольф, футбол, міні-футбол, волейбол.

Розташування:

Торонто - найбільше місто в провінції Онтаріо, з населенням близько 2,5 млн людей. Розташований на узбережжі одного з найкрасивіших північноамериканських озер - Онтаріо.

У Торонто комфортно жити й навчатися: місто відрізняється зручною, розвиненою інфраструктурою і славиться своєю безпекою. Тут є все необхідне для активного життя і відпочинку: від магазинів і ресторанів до картинних галерей, музеїв і спортивних центрів.

Коледж складається з 3-х кампусів, розташованих в самому центрі Торонто: St. James Campus, Casa Loma Campus та Waterfront Campus.

Проживання:

Резиденція для проживання студентів відкрилася у вересні 2016 року. Розташована в центрі Торонто, з пішою доступністю до кампусів St. James Campus і Daphne Cockwell Centre for Health Sciences в Waterfront Campus. Дорога до Casa Loma Campus на громадському транспорті займає близько 40 хвилин.

До послуг студентів - повністю мебльовані апартаменти з двома спальнями, загальною кухнею, телефоном, кабельним телебаченням і високошвидкісним Wi-Fi. На території кожного кампуса передбачено безліч загальних просторів: кімнати для настільного тенісу, патіо, майданчики для барбекю просто неба, вітальні з видом на місто та інше.

Можливе проживання в приймальних сім'ях.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.