Niagara College

Niagara College of Applied Arts and Technology входить в групу коледжів прикладного мистецтва і технологій провінції Онтаріо. Найбільш відомий в Канаді своїми програмами, пов'язаними зі сферою гостинності, туризмом, кулінарним мистецтвом і бізнес-менеджментом.

  • Велланд, Niagara-on-the-Lake (Онтаріо, Канада)

  • Заснований в 1967 році.

 

Цікаві факти:

  • 9,000 студентів на денній формі

  • 500 іноземних студентів з 60 країн світу.

  • 98% студентів працюють за фахом.

  • 87,8% випускників працевлаштовуються протягом 6 місяців після закінчення навчання.

  • Найвищий показник задоволеності студентів серед коледжів Онтаріо.

Опис коледжу:

Niagara College of Applied Arts and Technology входить в групу коледжів прикладного мистецтва і технологій провінції Онтаріо. Заснований більш як 60 років тому, він визнаний одним з коледжів в Канаді, що найшвидше розвивається, і щорічно пропонує своїм студентам все більше нових і перспективних програм навчання.

Завдяки величезному вибору програм і високій якості викладання, випускники коледжу продовжують навчання в провідних університетах країни і швидко досягають кар'єрних успіхів.

Niagara College найбільш відомий в Канаді своїми програмами, пов'язаними зі сферою гостинності, туризмом, кулінарним мистецтвом і бізнес-менеджментом.

Розташування:

Район Ніагара, де знаходиться Niagara College - це багатонаціональний центр, який налічує 430 000 жителів. Розташований в Онтаріо - найбільш населеній провінції Канади.

Niagara College надає студентам U-Pass - універсальний проїзний квиток на автобус, що діє по головних напрямках: Welland, Niagara Falls і St. Catharines. Він дозволяє заощадити до $ 750 на проїзд.

Проживання:

Niagara College має у своєму розпорядженні два кампуси - Welland і Niagara-on-the-Lake. Студенти живуть в гуртожитках модульного типу. У кожному модулі є 2 спальні, кухня з холодильником, плитою і мікрохвильовою піччю, а також ванна кімната.

Студенти також можуть вибрати проживання в сім'ї.

  • Проживання в гуртожитку або в сім'ї.

  • Кімнати на 2 людини.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.