Royal Roads University

Один із найкращих державних університетів Канади.

Відкритий у 1995 році, вищий навчальний заклад найбільше відомий своєю бізнес-школою.

 

 • Колвуд, провінція Британська Колумбія Канада

 • заснований в 1995 році  

 

Цікаві факти:

 • велика кількість визначних випускників

 • весь кампус займає 260 гектарів Національного історичного парку

 

 

   

Опис університету:

 

  Royal Roads University - один із найкращих державних університетів Канади. Університет має одну з найпрестижніших бізнес-шкіл країни.

  Виш пропонує короткий курс навчання, тому іноземні студенти можуть закінчити бакалаврат за 3 роки. Для іноземних студентів передбачені підготовчі програми до бакалаврату та магістратури, які сприяють підвищенню мовного рівня і швидкій адаптації до нової країни та освітньої системи. У вищому навчальному закладі діють багато гуртків та секцій за інтересами студентів.


   

Розташування:

Головний кампус Royal Roads University знаходиться в місті Колвуд, провінція Британська Колумбія, Канада. Університет розташований на території  Національного історичного парку Hatley, що займає 260 гектарів. У самому парку знаходиться старовинний замок та музей, який належить університету.

 

 

   

Проживання:

Університет пропонує резиденцію, або проживання в приймальних сім’ях.

Студентська резиденція знаходиться недалеко від кампуса, та добре обладнана всім необхідним. Кожен студент має особисту кімнату, ванну та туалет. Також в житловому комплексі знаходяться спільна кімната для відпочинку, пральна кімната та кухня. Харчування у вартість не входить.

Щодо проживання в приймальній сім’ї, то всі будинку знаходять біля університету. Студенту пропонується особиста кімната та ванна кімната. Харчування входить до оплати.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.