Ryerson University

Ryerson University  - це інноваційний лідер у сфері вищої освіти Канади. Студенти цього університету отримують актуальні навички та знання завдяки партнерському і  “зонованому” навчанню та стажуванням. 

 

 • Торонто, Канада

 • Перший коледж заснований у 1948, сучасний університет - у 1993 році

Цікаві факти:

 • Найпопулярніший виш в Онтаріо серед абітурієнтів

 • Тут навчається понад 45 000 студентів

 • №12 у рейтингу Comprehensive University Ranking 2020

 • У рейтингу Maclean's Reputation ranking університет входить у ТОП-20 найкращих за інноваційністю, репутацією та якістю навчання

 • Тут доступно понад 100 бакалаврських та магістерських програм

 • Ryerson University має 133 партнерські університети у 37 країнах

 

   

Опис університету:

Освітній заклад, який з часом перетворився на Ryerson University, був названий на честь першого в Онтаріо освітнього інспектора та адвоката державних шкіл - Егертона Райерсона. Ryerson Institute of Technology був заснований у 1948 році з метою навчання профільних спеціалістів, яких не вистачало у повоєнні часи. Згодом, інститут став політехнічним і у 1993 році отримав статус університету. 

 

Ryerson University тепер визнано провідним університетом у галузі досліджень та інновацій.  Завдяки вигідному розташуванню у самісінькому центрі Торонто університет має змогу співпрацювати з місцевими бізнесами та взаємодіяти з міським простором.

 

Сьогодні університет розширив свої межі завдяки будівництву 4 нових будівель - атлетичний центр Mattamy Athletic Centre, центр для навчання студентів Student Learning Centre, центр візуального мистецтва Ryerson Image Centre на кампусі та науковий комплекс Daphne Cockwell Health Sciences Complex.

 

 

У Ryerson University діє найбільша в Канаді бакалаврська бізнес-школа Ted Rogers School of Management, а також одна з найбільших інженерних шкіл у країні. Окрім цього, тут доступні для вивчення ще близько 60 напрямків, які діють при 8 факультетах:

 • Faculty of Arts

 • Faculty of Community Services

 • Faculty of Communication and Design

 • Faculty of Engineering and Architectural Science

 • Faculty of Law

 • Faculty of Science

 • Ted Rogers School of Management

 • Yeates School of Graduate Studies (магістратура та PhD)

 

Потрапити у Ryerson University можна завдяки підготовчій програмі Pathway, яка діє у Ryerson University International College. 

 

Для тих, хто хоче підвищити чи поширити кваліфікацію, при університеті працює одна з провідних в країні шкіл післядипломного навчання - G. Raymond Chang School of Continuing Education, де відбувається безліч семінарів, лекцій, майстер-класів короткочасних та довготривалих курсів для дорослих.  

 

Найталановитіші та найактивніші студенти встигають не лише навчатися, а й брати участь у найрізноманітніших розважальних, творчих, спортивних та соціальних заходах і гуртках при університеті. Студентське об’єднання, волонтерські можливості, менторська програма, тьюторство - це лише кілька можливих опцій. Саме так студенти знаходять власну ідентичність, розвиваються всебічно, зустрічають друзів та цікавих співрозмовників. Проте якщо серед гуртків чи заходів не знайдеться такого, який припаде вам до душі - у вас буде можливість організувати його самостійно чи з друзями.

 

   

   

  Для тих, хто полюбляє активний спосіб життя, при університеті діє спортивний центр 

  The Mattamy Athletic Centre (відомий під скороченням "MAC"). Тут і майданчики для баскетболу, і кардіотренажери, і фітнес-центр з гантелями та турніками. А кількість спортивних клубів при університеті здається безмежною - від бадмінтону до фехтування, від волейболу до східних єдиноборств та багато інших видів спорту. 

   

  Крім цього, у Ryerson University досить добре розвинені медіа, адже студенти мають власну радіохвилю, студентську газету, газету журналістського факультету та кілька журналів від журналістського та інженерного факультетів. 

   

  Як і в кожному університеті, у Ryerson University активно проводяться наукові дослідження, чому сприяє матеріальна-технічна база університету, обладнані лабораторії та завзяті викладачі. Дослідження проводяться у рамках наступних тем: 

  • Urban Innovation

  • Justice, Equity & Society

  • Culture & Creativity

  • Work, Skills, Industry

  • Health & Well-Being

  • Technology & Intelligent Systems

   

  Випускники університету Ryerson мають не лише перевагу перед іншими потенційними працівниками завдяки якісній освіті, а й користуються бонусами, які їм надає університет. Зокрема, ті, хто випустився з університету Ryerson мають змогу отримати знижки на медичну страховку, страхування авто чи будинку. Повний перелік партнерів, які пропонуватимуть вам знижку - можна знайти на сайті університету. До того ж для випускників часто організовують найрізноманітніші заходи, щоб знайомити між собою людей різних професій. 

   

  Кар'єрний центр при університеті допомагає студентам та випускникам з пошуками роботи чи стажування, адже університет має безліч партнерів, які готові надати роботу випускникам чи студентам.

   

   

Розташування:

 

 

  Місто Торонто не так давно було визнане одним з найкращих у світі для проживання, як заявлено у журналі The Economist.  Жителі міста тут можуть потоваришувати з лідерами в культурі, бізнесі чи управлінні, розпочати власну справу у співпраці з місцевими дрібними компаніями або всесвітньовідомими організаціями і приєднатися до глобального руху.  

   

  Центральний корпус університету Райерсона знаходиться у центрі Торонто, у головному бізнес-центрі провінції Онтаріо, на однойменній площі - Райерсона. Це пішохідна зона з красивим ставком, який взимку перетворюється на каток, та парком, який був створений ще у 1978 році. Тепер на цій площі є безліч зон відпочинку, прикрашених рослинами у горщиках, а ще тут відбуваються  щотижневі ярмарки і студентські фестивалі. Зовсім поруч знаходиться ярмарки Кенінгстон та Святого Лоуренса, Королівський музей Онтаріо, Галерея мистецтв Онтаріо, спортивна арена Maple Leaf Gardens та інші цікаві місця для туристів та місцевих.

   

  Оскільки університет знаходиться у центрі великого міста - проблем з транспортом тут не виникає, адже до ваших послуг і автобуси, і електрички, і метро, і сервіси з оренди авто, таксі чи велосипедів. Аеропорт теж знаходиться неподалік від міста. 

   

  У місті, поза кампусом, можна скуштувати страви різних гастрокультур. На кампусі університету є 7 закладів харчування, де подають різноманітні страви, напої та снеки за вигідними для студентів цінами.

   

Проживання:

На кампусі університету є 4 резиденції, де проживає близько 1700 студентів. 3 з них належать університету, а найбільша резиденція - приватна, належить партнерській компанії  HOEM. Тут можна обрати кімнату на будь-який смак, але вартість варіюватиметься в залежності від умов.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.