Seneca College

Seneca College один з найбільших і найвідоміших навчальних закладів Канади з програмами вищої освіти для канадських і міжнародних студентів. Коледж отримав заслужене світове визнання завдяки навчальним програмам, які орієнтовані на подальшу побудову кар'єри, високопрофесійному викладацькому складу, відданим співробітникам і успішним випускникам.

  • Торонто, Канада

  • Заснований в 1967 році

Цікаві факти:

  • Понад 100 000 канадських і міжнародних студентів.

  • 90% роботодавців задоволені випускниками коледжу.

  • 17,000 студентів full-time та 90,000 студентів part-time

Опис коледжу:

Seneca College вперше відкрив свої двері півстоліття тому, коли його перші 2000 студентів розпочали навчання. Сьогодні це один з найбільших і найвідоміших навчальних закладів Канади з програмами вищої освіти для канадських і міжнародних студентів.

Коледж отримав заслужене світове визнання завдяки навчальним програмам, які орієнтовані на подальшу побудову кар'єри, високопрофесійному викладацькому складу, відданим співробітникам і успішним випускникам.

Seneca College співпрацює з багатьма компаніями, такими як Air Canada, Canadian Imperial Bank of Commerce, Ernst and Young, Mozilla, Tommy Hilfiger, Natural Resources Canada, American Express, Dell Computers, HSBC Bank of Canada, Sanyo Canada, Xerox, IBM Canada Ltd та інші.

Розташування:

На сьогодні коледж складається з 10 кампусів, розташованих на території як самого Торонто, так і його передмість. Між корпусами регулярно ходять університетські автобуси.

Серед 10 кампусів Seneca College виділяються 4 основних: Newnham Campus (найбільший кампус коледжу в Канаді, понад 10000 студентів очних і заочних програм), Seneca @ York Campus (на базі університету York University), Markham Campus та King Campus.

Всі вони оснащені фітнес-центрами, кафетеріями, спортивними майданчиками, зонами відпочинку для студентів.

Проживання:

Резиденції знаходяться недалеко від навчальних корпусів, бібліотек, комп'ютерних класів та спортивних комплексів. Студенти живуть в повністю мебльованих апартаментах (кімната на двох, ванна кімната, кухня з холодильником і мікрохвильовою піччю). У кожній кімнаті також є телефон, кабельне телебачення, доступ до мережі Інтернет. Студенти можуть користуватися послугами пральні.

Коледж також пропонує розміщення в сім'ї.

  • 10 кампусів в Торонто і передмістях.

  • Проживання в резиденції або приймальній сім'ї.

  • Кімнати на двох.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.