Sheridan College

Sheridan College - один з найстаріших політехнічних інститутів Канади, де навчається близько 23,000 студентів денної форми та 35,000 на формі навчання part-time. Заснований у 1967 р. коледж пропонує програми з анімації та ілюстрації, кіно та дизайну, бізнесу, інженерних технологій та прикладних наук.

  • Оквілл, Брамптон, Міссісога (Онтаріо, Канада).

  • Заснований в 1967 році.

Цікаві факти:

  • 110 000 випускників з моменту заснування.

  • 17 000 студентів навчаються щорічно.

  • 3000 міжнародних студентів з більш ніж 70 країн.

Опис коледжу:

Sheridan College - один з найстаріших політехнічних інститутів Канади, де навчається близько 23,000 студентів денної форми та 35,000 на формі навчання part-time. Заснований у 1967 р. коледж пропонує програми з анімації та ілюстрації, кіно та дизайну, бізнесу, інженерних технологій та прикладних наук. Кампуси коледжу знаходяться в провінції Онтаріо у містах Оквілл, Брамптон та Міссісога. ВНЗ динамічно розвивається, а студенти, що поступають сюди, можуть бути впевнені, що отримають якісну інноваційну освіту.

Коледж пишається великою кількістю нагород і премій за видатні досягнення випускників в галузі соціального та економічного розвитку провінції (наприклад, Premier of Ontario), преміями Awards of Excellence за особливі досягнення викладачів, студентів і адміністративного складу навчальних закладів. Випускники Sheridan College також отримували премії Американської Кіноакадемії, премії Emmy і нагороди інших міжнародних фестивалів.

Розташування:

Оквілл - це місто в провінції Онтаріо в Канаді, знаходиться в 30 км від міста Торонто і 20 км від Гамільтона. До Торонто - найбільшого міста Канади і одного з провідних мегаполісів світу - легко дістатися на автомобілі або громадському транспорті.

Sheridan College складається з 3 кампусів, які перебувають в провінції Онтаріо:

  • Davis Campus в Брамптоні. Понад 5000 студентів навчаються тут за напрямками бізнесу, громадських та інженерних наук; також тут знаходиться центр з вивчення англійської мови.

  • Hazel McCallion Campus знаходиться в самому центрі міста Міссіссога. Він був відкритий у вересні 2011 року і є наймолодшим кампусом коледжу. Тут все влаштовано за останнім словом техніки, панує творча атмосфера. На базі кампусу проходять бізнес-програми для денних студентів і для студентів, які вже мають диплом в будь-якій сфері. Тут же проходить курс для швидкої інтеграції в канадське суспільство.

  • Trafalgar Road Campus налічує близько 9000 студентів. Він знаходиться в історичній частині міста Оквілл. Студенти вчаться тут на таких програмах, як «Анімація, мистецтво і дизайн», «Бізнес», «Суспільні науки», «Інженерні та прикладні науки». Також на цьому кампусі розташований сучасний центр анімації та інноваційних технологій.

Проживання:

З вересня по квітень студенти коледжу можуть жити в резиденціях на базі Trafalgar Road Campus та Davis Campus, в кожному з яких є 350 місць. Для студентів Hazel McCallion Campus пропонують проживання в резиденціях Davis Campus, що в 30 хвилинах їзди від навчального центру.

Всі резиденції - це сучасні, безпечні та комфортні будівлі з мебльованими кімнатами, загальними кухнями та можливістю користуватися послугами пральні. На базі кампусів також знаходяться спортивні центри, бібліотеки, кафетерії.

Студенти коледжу можуть також проживати в приймальних сім'ях.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.