Simon Fraser University

Simon Fraser University - один із найкращих університетів Канади розташований на західному узбережжі, в місті Ванкувер. SFU займається динамічною інтеграцією інноваційної освіти, передовими дослідженнями, приваблює не лише перспективних студентів, а й наукові спільноти та висококваліфіковані кадри.

  • Ванкувер, Канада.

  • Заснований в 1965 році.


 

 

Цікаві факти:

  • близько 35,000 студентів

  • Світовий рейтинг: топ 250-300 (The Times World University Ranking 2019)

Опис університету:

imon Fraser University - один із найкращих університетів Канади розташований на західному узбережжі, в місті Ванкувер. Університет заснований у 1965 р. та названий на честь мандрівника і дослідника Саймона Фрайзера.

Університет робить все можливе, щоб підтверджувати статус одного з провідних університетів Канади. SFU займається динамічною інтеграцією інноваційної освіти, передовими дослідженнями, приваблює не лише перспективних студентів, а й наукові спільноти та висококваліфіковані кадри.

Для студентів навчання в Simon Fraser University - це високий академічний рівень, популярні спеціальності, інноваційні програми, професори зі світовим визнанням, найкращі спортивні команди Канади та багатонаціональна студентська спільнота.

При університеті SFU діє центр, який займається пошуком стажування для студентів. Центр співпрацює з такими компаніями як: Blackberry, Bank of Montreal, Ernst and Young, Fluor, IBM, HSBC, KPMG і Macquarie Bank.

Дипломи SFU визнані на міжнародному рівні, тому випускники успішно працевлаштовуються не тільки в Канаді, а й за кордоном.

Розташування:

Ванкувер - місто на західному узбережжі Канади, третє за розмірами в країні. Це одне з найпопулярніших міст у світі, з пляжами з однієї сторони та гірськолижними трасами з іншої. Також, це один із найбільших промислових центрів Канади, де розташовані штаб-квартири багатьох компаній (в тому числі, лісозаготівельних  і гірничовидобувних). Останнім часом місто стає все більшим центром з розробки програмного забезпечення, біотехнологій, а також кіноіндустрії, що динамічно розвивається.

Fraser International College розташований в головному кампусі університету Burnaby Campus.      

Проживання:

В кампусі ВНЗ є 6 резиденцій для проживання студентів (залежно від року навчання). Студенти 1 і 2 року живуть в резиденції The Towers.

- Місткість: 727 студентів.

- Одномісне проживання.

- Спільні кімнати відпочинку і ванні кімнати.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.