Stenberg Сollege

Приватний коледж, який спеціалізується у сфері охорони здоров’я.

 

  • м.Суррей, Канада

  • Заснований у 1990 році

 

Цікаві факти:

  • акредитований Міністерством освіти Канади

  • коледж входить до топ вищих навчальних закладів за якістю освіти за версією Education Quality Assurance

  • співпрацює з British Columbia Institute of Technology та Langara College

 

Опис коледжу:

Stenberg Сollege - це приватний коледж, який знаходиться у м.Суррей, Канада. Оскільки навчальний заклад невеликий, викладачі приділяють значну увагу кожному студенту. Коледж активно розвивається і щороку там відкриваються нові кафедри. Найсильнішими факультетами є охорона здоров’я та бізнес. У коледжі працюють студентська рада, різні гуртки та волонтерські організації.

Коледж допомагає студентам з працевлаштуванням та активно проводить різні воркшопи.


 

Розташування:

Головний кампус розташований у місті Суррей, у провінції Британська Колумбія, Канада. Місто Суррей знаходиться у передмісті Ванкувера, тому дорога до великого міста не займає багато часу. Ванкувер входить до п’ятірки найкращих міст світі.

 

 

Проживання:

Коледж немає студентських гуртожитків, але допомагає студентам знайти житло як у приймальних родинах, так і особисті апартаменти.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.