The University of Winnipeg

Університет Вінніпегу - це динамічний навчальний заклад, що об'єднує різні культури та нації й виховує студентів у дусі глобальних суспільних цінностей.

  • м. Вінніпег, Канада

  • Заснований в 1967 році

 

Цікаві факти:

  • Усього студентів: 9 419

  • Всього міжнародних студентів: 898 (9,5% студентського населення UWinnipeg)

  • Журнал Maclean і газета "The Globe and Mail" відносять університет до TOP 15 всіх канадських університетів

  • Навчання в невеликих класах

  • Гарантований доступ до сучасних науково-дослідних лабораторій

 

     

Опис університету:

Університет Вінніпега розпочав своє існування в 1938 році внаслідок об'єднання коледжу Манітоби (1871 р.) та Веслі-коледжу (1888 р.) і отримав назву Об'єднаний коледж. А вже в 1967 році ВНЗ отримав університетський статус і свою сучасну назву. UWinnipeg пропонує унікальні дослідницькі можливості для студентів - багато хто бере участь безпосередньо в наукових дослідженнях, самостійно або в тісній співпраці з викладачами. Часто цих студентів зазначають як співавторів публікацій, презентацій конференцій. Регулярно працюючи з професорами над дослідженнями, студенти здобувають практичний досвід, надзвичайно розширюючи свої теоретичні знання.

 

З 2005 по 2015 рік університет здійснив повне перепланування кампусу, яке принесло 217 мільйонів доларів нових інвестицій у кампус та навколишнє середовище. В основі плану лягло бажання університету забезпечити студентам екологічно чисте, комфортне для життя і навчання довкілля.

 

UWinnipeg пропонує широкий  вибір мистецьких і культурних заходів, клубів та гуртків. Університет співпрацює з мистецькими групами та організаціями, щоб розширити кордони студентської діяльності.

У Вінніпезькому університеті є як чоловічі, так і жіночі команди з волейболу та баскетболу, а також жіноча футбольна команда. Крім того, UWinnipeg підтримує численні молодіжні колективи, що входять до складу родини Весмен, завдяки численним зборам коштів та партнерствам з громадою.

Випускники високо цінують навчальний заклад і тепло про нього відкликаються і не дарма, оскільки UWinnipeg регулярно займає високі позиції в національних опитуваннях. Університет однозначно підтримує свою хорошу репутацію завдяки якості викладання, невеликим розмірам класів, навчальним досвідом, який можуть отримати студенти та відданістю навколишньому середовищу.

 

Розташування:

Вінніпег - столиця провінції Манітоба. Місто є залізничним і транспортним вузлом з багатогалузевою економікою. У цьому мультикультурному місті проводяться численні щорічні фестивалі, включаючи Фестиваль дю Вояжор, Фольклорний фестиваль Вінніпега, Фестиваль Джазового Вінніпегу, Театральний фестиваль Вінніпегської бахроми та Фольклорама.

Кампус розташований в самому центрі міста вздовж проспекту Портаж, всього за п'ятнадцять хвилин від міжнародного аеропорту Вінніпег.

Цей кампус знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Portage & Main, Законодавчого органу, Художньої галереї Вінніпега, Village Osborne та Біржового району.

Бібліотека, яка містить понад 750 000 навчальних матеріалів, включаючи книги, періодичні видання, мікрофіші та відео.

 

Проживання:

Студентські резиденції UWinnipeg знаходяться близько до кампуса і пропонують кілька варіантів, щоб відповідати потребам студентів у житлі. UWinnipeg восени 2009 року відкрив McFeetors Hall: Great-West Life Student Residence, до якої належать сімейні квартири. 14-поверховий житловий комплекс Downtown Commons, розташований поруч із Художньою галереєю Вінніпег, відкрився у 2016 році, пропонуючи для студентів додаткові варіанти проживання.

Будинки Балморал і Спенс розташовані в 5 хвилинах від кампуса. Ці будинки прекрасно відремонтовані та забезпечують студентам комфортне житло, що більше схоже на дім, аніж гуртожиток.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.