Thompson Rivers University

Державний університет у місті Камлупс, Британська Колумбія, Канада. Університет відрізняється від інших тим, що має дистанційне навчання. Такий вид навчання користується великою популярність, адже дистанційно навчається близько 5 000 студентів.


 

 • м. Камлупс, Канада

 • заснований у 1970 році

Цікаві факти:

 • навчається понад 15 000 студентів з різних країн

 • університет має більше ніж 60 онлайн-програм

 • в кампусі знаходиться великий дослідницький центр

 • велика увага приділяється спортивному дозвіллю

 

   

Опис:

 

  Thompson Rivers University державний університет, який відкрив свої двері більш як 45 років тому. Назва університету походить від річок Саут-Томпсон та Норт-Томпсон, біля місця злиття рік знаходиться головний кампус. Сам ВНЗ славиться тим, що там приділяється значна увага індивідуальним здібностям студентів. Університет пропонує безліч освітніх програм з гнучким графіком, який дозволяє студентам поєднувати навчання та особисті інтереси.

  Thompson Rivers University щороку організовує різні заходи, наукові конференції та семінари, який відвідують видатні вчені.


   

Розташування:

Thompson Rivers University знаходиться у місті Камлупс, Британська Колумбія. Університет має два кампуси: у Камлупсі та у Вільям Лейк. Місто Камлупс вважається студентським містом, адже там студентів більше, ніж самих корінних жителів. Місто знаходиться недалеко від Ванкувера (близько 4 годин на машині).

 

 

   

Проживання:

Університет пропонує для проживання студентам свої резиденції або приймальні сім’ї.

Всі резиденції знаходяться на території навчального кампуса. У кімнатах проживають по одному або вдвох. Резиденції забезпечені всім необхідним для комфортного життя студентів: великі кімнати для відпочинку та навчання, пральні кімнати, спортзал, спільна кухня.

Щодо приймальних сімей, то переважно всі будинки знаходяться близько до кампуса університету. Студентам надається особиста кімната, ванна кімната та харчування.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.