Toronto Film School

 

Кіношкола Торонто зарекомендувала себе як одна з найкращих кіношкіл Канади. Завдяки широкій навчальній програмі, що охоплює все, починаючи від кіно- і телепродукції, закінчуючи оформленням інтер’єрів, кіношкола в Торонто - це школа, орієнтована на кар’єру, яка прагне надати практичні знання галузі. Програми в кіношколі Торонто займають від одного до двох років, і всі студенти закінчують навчання з дипломом.

 

 • Торонто, Канада

 • Засновано 1978 року, 2004 року отримала офіційно назву Toronto Film School (TFS)

Цікаві факти:

 • Toronto Film School входить до 10-ти найкращих кіношкіл у світі

 • Найкраща кіношкола у Канаді за версією Geoworld Magazine

 • Входить у Топ кіношкіл у світі за версією QS World University Rankings

 • Дипломні програми з розробки комп'ютерних ігор входять у Топ 50 за версією Princeton Review 2019

 • Приклади студентських успіхів: Рафаела Скаллі та Керолін Резнік прийняли участь у студентській програмі the American Pavilion та провели короткий показ на престижному Каннському кінофестивалі. Прасанна Пол працювала над візуальними ефектами над фільмами "Загін самогубців" та "Ходячі мерці". Шрігарша Рао розробляв візуальні ефекти для таких відомих картин як: Король Лев, Аквамен, Дамбо, Детектив Пікачу, 1917 та ін.

 • Співпраця TFS із Netflix

 

   

Опис кіношколи:

Toronto Film School (TFS) - одна з найкращих кіношкіл у Канаді, відома своїми викладачами, які є справжніми професіонали у своїй галузі. Вони знають всі нюанси професії не з книжок, а з власного досвіду, оскільки працюють в цій індустрії багато років. У Кіношколі Торонто студенти отримують практичні навички завдяки великій кількості проектів, які надалі перетворюються на частину портфоліо для майбутніх роботодавців.

 

Школа має 5 кампусів, які розташовані в різних частинах міста Торонто.

TFS пропонує дев'ять прискорених дипломних програм, призначених для підготовки студентів до кар'єри в галузі розваг, моди, дизайну чи відеоігор.

Програми (тривалість 12-18 місяців):

 • Кіновиробництво

 • Акторська майстерність

 • Сценарна майстерність

 • Дизайн та розробка комп’ютерних ігор

 • Маркетинг

 • Дизайн та анімація комп’ютерних ігор

 • Графічний дизайн і медіа дизайн

 

Кіношкола Торонто (TFS) надає можливість тісної співпраці студентам з різних програм. Це допомагає розвивати безцінні професійні відносини в індустрії моди та розваг. Невеликі розміри класів дозволяють студентам розкрити свій потенціал за допомогою індивідуальних інструктажів та наставництва.

 

Випускники кіношколи можуть похвалитись різноманітними нагородами від престижних організацій, таких як Festival de CANNES та Thea Awards. Це пов'язано з тим, що випускники залишають школу з практичними здібностями, навичками у просуванні своєї творчої кар'єри та чудовим портфоліо. Toronto Film School має угоду з Yorkville University, що дозволяє студентам швидко та легко вступити на ступінь бакалавра бізнес адміністрування відразу на 3-ій курс. Також дуже важливо, що студенти зберігають права на проекти, які розробляються в рамках навчальних програм. Після навчання у Кіношколі Торонто (TFS) випускники чудово розуміють мову та темпи розвитку галузі.

 

Розташування:

 

  Торонто — одне з найбільш мультикультурних міст у світі. Також Торонто вважається найкращим містом для життя у світі. Це місто є домівкою для багатонаціональних компаній і приймає деякі з найбільших міжнародних фестивалів, зокрема Міжнародний кінофестиваль у Торонто та Тиждень моди. Це найкраще місце для здобуття творчого досвіду, пошуку себе та пошуку зв'язків для подальшої кар'єри!

Проживання:

Оскільки, школа не має власного проживання на території кампусу, студентам пропонується допомога у пошуках апартаментів. Школа має перелік квартир та сімей де можуть проживати студенти.

Для пошуку житла студенти також можуть скористатись порталом Home stay.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.