Toronto School of Management

Канадська бізнес-школа, що пропонує студентам високоякісне викладання і навчальні програми, що зорієнтовані на сучасний ринок праці й розташована у відомому бізнес-центрі Канади, Торонто.

 

 • м. Торонто, провінція Онтаріо, Канада

 • Заснована у 2011 році

Цікаві факти:

 

 • Понад 100 компаній-партнерів в індустрії

 • Студенти з понад 75 країн світу

 • Кампус в центрі Торонто

 • Викладачі школи — кваліфіковані експерти у своїй галузі 

 • 90% студентів залишаються задоволеними викладанням у школі

 

   

Опис університету:

Школа менеджменту в Торонто (TSoM) - це інноваційний навчальний заклад, який пропонує широкий спектр програм, орієнтованих на кар’єру в галузі бізнесу, гостинності та туризму, а також баз даних, кібербезпеки та бухгалтерського обліку. Університет пропонує навчальні програми, які б відповідали сучасним запитам мінливого ринку праці.

 

Висококваліфіковані й досвідчені викладачі університету всіляко підтримують студентів, допомагають їх розкрити свій потенціал й здобути не лише важливі знання, але ряд навичок, що допоможуть у реальній роботі.

 

Університет підтримує студентів не лише під час навчальної програми, але й поза нею. Значний вклад Toronto School of Management робить у кар'єрну підтримку своїх студентів: лекції, пробні інтерв'ю, спікери індустрії, ярмарки працевлаштування. Саме тому 90% студентів залишаються задоволеними підходом школи до викладання та інших освітніх послуг.

 

Розташування:

Яскравий кампус школи розташований в Торонто, центрі бізнесу та культури Канади, де кожен успішний студент отримує безмежні можливості для пошуку роботи та розвитку кар'єри.

 

В Торонто розташовані провідні фінансові установи з усього світу, а також місто має власну фондову біржу. Торонто — це фантастичне місце для культурних заходів і приймає їх тисячі щороку.

 

 


  Кампус університету — сучасна, прекрасно обладнана п'ятиповерхова будівля, що отримала назву Будинок освіти. Вона розташована в центрі Торонто і займає площу розміром 35 000 квадратних футів.

   

  Кампус вміщує 23 аудиторії, лекційні зали та три комп'ютерні лабораторії. Більшість навчальних приміщень знаходяться на третьому і четвертому поверхах. На першому поверсі розташована студентська кімната, кафе TSoM, кухня та деякі аудиторії.

   

Проживання:

Проживання:

Студенти, які прибувають в Канаду на навчання, мають кілька варіантів проживання:

 

 • Homestays

Проживання в сім'ї — це чудовий варіант комфортного житла, що дає можливість іноземцям практикувати мову, а також ближче познайомитись з культурою та традиціями Канади. Студенти проживають в зручно облаштованих кімнатах і харчуються разом із сім'єю, отримуючи смачну та корисну домашню їжу. Школа підбирає сім'ю для студента відповідно до його потреб та інтересів, аби забезпечити інтереси кожного.

 

 • Гуртожиток

Навчальні заклади Канади пропонують студентам варіант проживання поблизу кампусу. Кімнати здебільшого одномісні зі спільною ванною та кухнею. Іноді студенти однієї статі можуть розділяти кімнату. Деякі гуртожитки пропонують харчування в студентських їдальнях, проте більшість приміщень обладнані кухнею, де кожен може приготувати власні страви.

Проживання в гуртожитку — ідеальний спосіб познайомитись з іншими студентами, знайти друзів та долучитися до діяльності студентської спільноти.

 

 • Оренда житла

Варіант, який підійде самостійним студентам, яким необхідно більше власного простору або тим, хто хоче підібрати житло відповідно до своїх потреб і бюджету. Старші студенти часто винаймають житло разом, аби зекономити кошти й проживати в комфортних для себе умовах.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.