Trinity Western University

Приватний канадський католицький університет, що став для студентів не лише місцем для академічного зростання, але й домівкою, яка дозволить додатково розвиватись у різноманітних сферах, займатись дослідницькою діяльністю та завести друзів.

 

 • м. Лендлі, провінція Британська Колумбія, Канада

 • Заснований у 1962 році

Цікаві факти:

 • Є членом об'єднання Universities Canada

 • Входить в Council of Christian Colleges and Universities

 • Спортивні команди Spartans 

 • Університет є членом національного спортивного управління університетів U Sports

 • Університет є членом Royal Society of Canada

 • Понад 217 000 друкованих книг, 283 000 електронних книг та 58 000 електронних журналів у головній бібліотеці «Norma Marion Alloway»

 • Бібліотека є членом консорціумів BC ELN, eHLbc, COPPUL та CRKN та має доступ до провінційної віртуальної довідкової служби AskAway

 

Опис університету:

Trinity Western University - канадський християнський університет, заснований у місті Лендлі в провінції Британської Колумбії у 1962 році як Trinity Junior College.

У 1984 році університет отримав повне членство в Асоціації університетів і коледжів Канади (AUCC), а в 1985 р. - парламент Британської Колумбії надав навчальному закладу статус університету і він отримав сучасну назву, Trinity Western University. Сьогодні TWU - це найбільший незалежний християнський ліберальний навчальний заклад в Канаді, в якому навчається 3600 студентів та вже було понад 26 000 випускників з понад 80 країн світу.

 

Університет пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратури та інших кваліфікаційних програмах у своїх 8-ми школах:

 • Гуманітарні та соціальні науки (Faculty of Humanities and Social Sciences)

 • Природничі та прикладні науки (Faculty of Natural and Applied Sciences)

 • Мистецтво, медіа та культура (School of the Arts, Media + Culture)

 • Бізнес (School of Business)

 • Кінетика людини (School of Human Kinetics)

 • Освіта (School of Education)

 • Медсестринство (School of Nursing)

 • Магістратура (School of Graduate Studies)

 

TWU здобув національне визнання серед студентів, зокрема щодо якості освітніх послуг (за версією видання The Globe and Mail University Report and Maclean’s).

Університет підпорядковує собі чотири науково-дослідні кафедри: розвиток генетики та хвороб; інтерпретація, релігія та культура; дослідження Мертвого моря; підсумкові результати, які повідомляють пацієнти.

 

Університет пропонує студентам приєднатись до однієї із численних, як чоловічих, так і жіночих, спортивних команд "Спартанців", а також займатися іншими спортивними активностями, які доступні для студентів на кампусі у спортзалах та фітнес-центрах.

 

Студенти можуть бути зацікавлені театральним мистецтвом, музикою, розвитком лідерських якостей чи просто пошуком нових друзів — незалежно від пристрасті TWU створює активну та яскраву студентську спільноту, яка завжди рада прийняти нових учасників і створити нові організації та клуби за інтересами, яких раніше не було. Саме такий підхід допомагає утвердити доброзичливу комфортну атмосферу, зокрема для студентів, які тільки розпочали навчання, аби вони легко змогли зав'язати міцну дружбу і стати частиною студентської спільноти.

 

Розташування:

 

 • Bellingham, Wash

TWU Bellingham пропонує інтенсивні навчальні програми, які дозволяють студентам отримати диплом бакалавра через 24 місяці. Цей кампус дає студентам можливість працювати повний робочий день, одночасно закінчуючи бакалаврат на програмах з лідерства, мультидисциплінарних соціальних наук або психології.

 

 • Salt Spring Island, BC

Екологічно-дослідницька зона Crow’s на острові Солт-Спрінгс — це 73 акрів, присвячених збереженню та дослідженню унікальної екосистеми району. У цій місцевості знаходяться луки з білими орегонськими дубами, кількість яких залишилася невеликою у Британській Колумбії. Ці луки та пов’язані з ними екосистеми містять більше видів рослин, ніж будь-яка інша наземна екосистема в прибережній зоні Британської Колумбії, а також безліч представників фауни, у тому числі видів, що не зустрічаються ніде в Канаді.


 

  Головний кампус університету розташований в Ленглі, проте студенти також можуть навчатись інших кампусах:

   

  • Langley, BC

  Кампус університету займає 157 акрів, розташований за межами Ленглі, провінція Британська Колумбія, Канада. Це 45 хвилин від центру Ванкувера й одна година від гір Північного берега. Навчання на програмі бакалаврату та магістратури для студентів включає доступ до резиденцій, харчування, медичних послуг, фітнес-центрів, поштових ресурсів, спортивних споруд, книгарні, бібліотеки та зони вивчення екосистеми.

   

  • Ottawa, ONT

  Laurentian Leadership Center - це програма TWU в самому серці столиці Канади. Студенти чотири місяці проживають в історичному особняку Бут у центрі міста, здобуваючи кредити за семестр навчання і сертифікат з прикладного лідерства та міжнародних відносин. На додаток до академічної діяльності, студенти стажуються на керівних посадах в уряді, неурядових організаціях та корпораціях.


   

  • Richmond, BC

  Найновіший кампус університету, розташований в самому центрі Річмонда, як частина нового комплексу, який також включатиме таунхауси, п'ять веж та громадський центр. Розташований у самому центрі міста, TWU Richmond пропонує програми, пристосовані до міської та міжнародної аудиторії в Річмонд та Метро Ванкувер.

   

Проживання:

Університет забезпечує студентів резиденціями для проживання.

Гуртожиток — це не лише місце для сну, але прекрасний спосіб познайомитись з новими людьми, завести друзів з усього світу, дізнатись більше про культуру Канада та інших країн світу.

 

Студенти проживають на території кампусу і можуть обрати один із варіантів проживання: економ, стандарт та преміум-клас. Також є варіант проживання у квартирі на кампусі.

 

Кафетерії на території кампусу дають можливість перекусити між заняттями та повноцінно харчуватись у вільний від занять час.
 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.