University of Alberta

Університет Альберти в Едмонтоні — здобув міжнародну репутацію провідного навчального закладу. Університет регулярно входить в глобальні академічні рейтинги й показує відмінні результати в багатьох предметних областях.

 

 • м.Едмонтон, Канада

 • Заснований у 1908 році

Цікаві факти:

 

 • Входить в Топ-5 дослідницьких університетів Канади
 • Світовий рейтинг: #131 (Times Higher Education World University Rankings 2021)

 • Випускники U of A посідають #2 місце у Канаді за рівнем працевлаштування

 • Університет входить у світовий топ-10 рейтинг за такими спеціальностями: #3 Panteology, #5 Forestry, #5 Geology, #5 Petroleum Engineering, #6 Transplantation, відповідно до рейтингу Center for World University Rankings (CWUR)

 • University of Alberta є провідним університетом у вивченні українських студій та є домом для Canadian Institute of Ukrainian Studies

 • З University of Alberta випустилося понад 275,000 випускників, серед них генерал-губернатор Roland Michener; прем'єр-міністр Joe Clark; Верховний суддя Канади Beverley McLachlin; прем'єри Альберти Peter Lougheed, Dave Hancock, Jim Prentice та Rachel Notley; мер Едмонтона Don Iveson та нобелівський лауреат Richard E. Taylor; український дипломат Андрій Дещиця

   

   

Опис:

Північний кампус налічує 150 будівель, що охоплюють 50 міських кварталів, розташованих біля річки Північний Саскачеван. Кампус Сен-Жан - це франкомовний кампус, унікальна перлина в самому серці франкомовної спільноти Едмонтона. Августана - це історичний кампус у жвавій сільській місцевості. Південний кампус має у своїх володіннях великі землі для сільськогосподарських досліджень і є домом для кількох рекреаційних закладів. 

 

Університет Альберти має 18 факультетів у п'яти кампусах. Найпопулярніші серед них:

 

 • Факультет агрокультури та навколишнього середовища

Навчання на факультеті фокусується на реальних і актуальних проблемах навколишнього середовища. При отриманні післядипломної освіти можна отримати подвійний диплом: аспірантам надається можливість вибрати «науку і сільське господарство» або «міжнародні проблеми й бізнес».

 

 • Школа бізнесу Альберта

Пропонує навчання по 16 напрямам і є світовим лідером бізнес-освіти та досліджень. Магістерські програми включають ступінь МВА і ступінь магістра фінансового управління. Крім того, в школі можна захистити дисертацію і отримати ступінь кандидата наук.

 

 • Факультет мистецтв

Пропонує понад 40 різних програм. На цьому факультеті кожен студент може підібрати відповідний напрям для навчання. Важливою особливістю є те, що він забезпечує персональну підтримку кожного студента протягом усього навчання.

 

 • Інженерний факультет

Підтримка фонду «Engineering our next generation» дозволяє втілювати в життя найсміливіші мрії і мати значний вплив на найближче майбутнє. А насичене позакласне життя на факультеті залишить найкращі спогади про студентські роки.

 

 • Факультет кінезіології, спорту і відновлення

Є одним з лідерів у своїй галузі. Слід зазначити що за чудову якість викладання і досліджень — вони були відзначені в рейтингу QS World University Rankings за цим напрямом, а викладачі потрапили в топ-10 світу з предметів, пов'язаних зі спортом, у 2017, 2018 і 2019 роках.

 

 • Юридичний факультет

Юридичний факультет University of Alberta є найбільш престижним юридичним факультетом в Західній Канаді і одним з провідних канадських інститутів юридичної освіти й науки. Вже понад сто років факультет знаходиться на передовій юридичної освіти в Канаді, виховуючи покоління лідерів.

 

 • Факультет медицини та стоматології

Факультет медицини та стоматології пропонує повністю акредитовані програми на рівні бакалаврату, магістратури та аспірантури, а також поточну діяльність з підвищення кваліфікації. Тут навчаються лікарі, дослідники фундаментальних і клінічних наук, стоматологи і вчені медичних лабораторій, визнані в центральній і північній Альберті, Канаді та світі.

 

 • Факультет природознавства

Факультет пропонує широкий спектр курсів, що ведуть до отримання ступеня бакалавра з природничих наук. Викладачі та студенти займаються дослідженнями з особливою увагою до мови та історії. Особливу увагу тут приділяють дослідженню корінних етносів, вивченню індіанців, інуїтів і метисів канадського Заходу і Півночі.

 

 • Факультет сестринської справи

Факультет сестринської справи надає програми бакалаврату, які дозволяють отримати ступінь бакалавра у сфері сестринської справи (BScN). Студенти, які закінчили BScN, мають право скласти іспит NCLEX, щоб отримати реєстрацію і право працювати медсестрою в Канаді.

 

 • Факультет фармакології та фармакологічних наук

Бувши єдиною фармакологічною школою Альберти з 1914 року, факультет займає стабільні позиції серед 3 кращих установ Канади, 50 кращих у світі та 15 кращих з глобальних досліджень.

 

Розташування:

Університет розташований у місті Едмонтон, яке являється столицею провінції Альберта. Це сучасне місто, відомий культурний, науково-освітній центр. Едмонтон друге за чисельністю місто у провінції, а також це один з двох найбільших центрів української громади у Канаді.

 

 

Університет має п'ять кампусів. Чотири знаходяться у місті Едмонтон, один у сусідньому містечку — Кемроуз.

 

North Campus

Північний кампус — це перший кампус Університету Альберти. Розташований на берегах річки Північний Саскачеван, він має 150 будинків на 92 гектарах землі. Кампус служив як резиденція для персоналу та студентів, а також містив класи, лабораторії, бібліотеку, гімназію та адміністративні кабінети. З того часу університетські будівлі продовжували будуватися, як того вимагали збільшення кількості факультетів та студентів. Сьогодні в Північному кампусі мешкає близько 35 000 студентів та приблизно 7500 викладачів та співробітників. Північний кампус є центром академічної та дослідницької діяльності університету, а також адміністративним центром.

 

South Campus

Розташований у двох кілометрах на південь від Північного кампуса, Південний кампус набагато більший за площею. Два кампуси пов'язані з допомогою Light Rail Transit. Велика частина досліджень в області сільського господарства, безпеки харчових продуктів і використання сільськогосподарських культур відбувається на експериментальній фермі в Едмонтоні у Південному кампусі.

 

  Campus Saint-Jean

  Кампус Сен-Жан - розташований в п'яти кілометрах на схід від головного кампусу. Це єдиний університетський кампус, де викладають французькою мовою на захід від Манітоби. Студенти в кампусі отримують ступінь бакалавра в галузі наук або мистецтв або закінчують свій перший курс інженерії, після чого вони часто переводяться в головний кампус Університету Альберти. Також доступні двомовні програми по бізнесу.

   

  Augustana Campus

  Кампус Августана розташований в невеликому місті Камроз, приблизно в 100 км на південний схід від Едмонтона. У 2004 році колишній Університетський коледж Августани та Лютеранський коледж об'єдналися з Університетом Альберти, створивши таким чином новий Augustana Campus. Студенти тут навчаються на чотирирічних програмах бакалавра в області мистецтв, наук або музики.

   

  Enterprise Square

  Корпоративна площа відкрита для бізнесу програм 15 січня 2008 року на північній стороні річки Північний Саскачеван в центрі Едмонтона. Кампус розташований в історичній будівлі, де раніше знаходилась компанія Hudson's Bay. Саме тут знаходиться Школа бізнесу університету Альберти й Галерея дизайну.

   

  В університеті існує понад 450 студентських організацій і клубів, що охоплюють широке коло інтересів, таких як наука, культура, релігія, соціальні проблеми та відпочинок. Тому кожен студент може знайти собі заняття до душі та поза лекційними залами.

   

  Едмонтон приймає велику кількість щорічних культурних подій. Враховуючи велику кількість літніх і зимових заходів, Едмонтон зветься «Містом фестивалів».

  Едмонтонський Fringe Festival є другим у світі за розмірами після Единбурга. Калгарі і Едмонтон мають команди в Канадській футбольній лізі і Національній хокейній лізі.

   

Проживання:

Бакалаври-першокурсники проживають в кімнатах Lister Residence. Дорога до місця навчання займає не більше 20 хвилин. Для студентів є міні магазини, фудкорт, навчальна бібліотека, спільна кухня з усім необхідним обладнанням, пральня, тренажерні зали, музична кімната, ТВ-зали. Також для студентів перших курсів пропонують проживання у резиденціях: Peter Lougheed Hall або Residence Saint-Jean.

 

Старшокурсники можуть орендувати квартири поза кампусом, укладати 8 або 11 місячні договори оренди. Це квартири з 4 або 6 спальнями та з загальними зонами користування: кухня з необхідним обладнанням та вітальня. Вартість на проживання в кампусі коливається від 10 до 13 тисяч доларів на рік в залежності від обраних умов.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.