University of Canada West

Приватний університет у Ванкувері, який спрямований на вивчення бізнесу.

 

 • місто Ванкувер, Канада

 • Заснований у 2004 році

 

Цікаві факти:

 •  Наявність цілодобової сучасну бібліотеку

 •  Кампус знаходиться у бізнес-центрі

 • Після закінчення навчання університет допомагає працевлаштуватися за профілем

 • Студенти навчаються не тільки бізнесу, а і створенню ідеальних резюме

 

   

Опис університету:

  University of Canada West знаходиться у місті Ванкувер в самому центрі. Університет має свою наукову бібліотеку доступ до якої мають всі студенти. Університет хоч і маленький, але проводить бізнес-підготовку на високому рівні. Через це вищий навчальний заклад акредитований різними бізнес-комітетами, та диплом має високу репутацію при влаштуванні на роботу у компаніях.

   

Розташування:

Університет знаходиться у самому бізнес-центрі Ванкувера, що робить проходження практики у різних компаніях простішим для студентів.

Ванкувер є прекрасним зразком сучасного мегаполісу. Рівень життя в місті досить високий. Ванкувер займає незвичайне географічне місце: з трьох боків його оточує вода, а з одного – прекрасні краєвиди гір.


 

   

Проживання:

Вищий навчальний заклад не має своїх резиденцій. В університеті створений спеціальний відділ, який допомагає студентам знайти житло чи сусідів.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.