University of Toronto

Університет Торонто (UoT) - один з найпрестижніших світових університетів. Заснований в 1827 році, нараховує понад 700 програм бакалавріату. В університетів навчається близько 60 000 студентів. Університет особливо сильний у викладанні таких дисциплін як медицина, бізнес, інженерія, гуманітарні науки, педагогіка.

 • Торонто, Канада

 • Заснований в 1827 р.

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: топ 21 (The Times World University Ranking 2019)

 • Рейтинг в Канаді: топ 1 (The Times World University Ranking 2019)

 • 500 000 випускників з 140 країн світу.

 • В університеті розроблений перший електронний кардіостимулятор і хімічний лазер

 • Студенти з 160 країн світу

 • Серед випускників 5-ть канадських прем'єр-міністрів та 10-ть нобелівських лауреатів

Опис університету:

Університет Торонто (UoT) - один з найпрестижніших світових університетів. Заснований в 1827 році, нараховує понад 700 програм бакалавріату. В університетів навчається близько 60 000 студентів.

UoT став місцем народження таких наукових винаходів, як відкриття інсуліну та стовбурових клітин, а також винахід електронного мікроскопа. Університет особливо сильний у викладанні медицини, бізнесу, інженерії, гуманітарних наук, педагогіки.

Серед випускників Університету Торонто п'ять канадських прем'єр-міністрів та десять нобелівських лауреатів. Інші видатні випускники включають актора Дональда Сазерленда та письменників Маргарет Етвуд та Майкла Ондатьє.

UoT - унікальний університет, а його кампус у Сент-Джордж у центрі Торонто уподібнюється Оксфорду та Кембриджу через його суміш зеленого простору та історичної архітектури. Університетське містечко Міссісога, на березі річки Кредіт, на захід від міста, містить 225 акрів зеленої зони, а у їх кампусі Скарборо знаходиться новий екваторіальний центр.

Університет приваблює безліч спортсменів та може похвалитися своїми футбольною та хокейною командами. До складу університету також входять понад 1000 студентських організацій на додаток до оздоровчого центру та студентських закладів, які включають художню галерею, театральний та концертний зали. Університет активно співпрацює з провідними вищими навчальними закладами та галузевими партнерами по всьому світу, щоб забезпечити міжнародні зв'язки своїм студентам та викладачам. Бібліотека ВНЗ входить в 5 кращих університетських бібліотек Північної Америки і налічує близько 18 млн видань.

Розташування:

Торонто - одне з найбільш динамічних, яскравих міст у світі, в якому особлива увага приділяється мистецтву та культурі, різноманітності та толерантності. Місто є одним з найбільших міжнародних бізнес і фінансових центрів, а також третій за величиною центр виробництва кіно та телебачення після Лос-Анджелеса та Нью-Йорка.

Сучасний і орієнтований на потреби студентів New College пропонує зручне розташування в самому центрі кампусу St.George, неподалік від університетських будівель з кабінетами й лабораторіями, головною університетською бібліотекою та спортивним центром.

Проживання:

У резиденції постійно проживає близько 750 студентів. New College складається з 3 будівель. Все знаходиться поруч: житлові кімнати, їдальні та місця для приготування їжі, бібліотеки та навчальні приміщення, комп'ютерні лабораторії та кімнати відпочинку. На території кампусу також знаходяться всі адміністративні офіси, лекційні кабінети й студентські клуби. На кожному поверсі резиденції проживає близько 45 осіб.

 • Проживання в резиденції по 1-2 людини.

 • Загальні кімнати відпочинку, ванні та пральні.

 • Під час сесії бібліотека працює 24 години.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.