University of Windsor

University of Windsor - різнопрофільний дослідницький канадський університет, що знаходиться неподалік від північного кордону з Америкою, на мальовничій річці Детройт. 

 

 • Віндзор, Онтаріо, Канада

 • Заснований у 1857 році

 

Цікаві факти:

 • University of Windsor  - це найпівденніший університет в Канаді.

 • У 2019 році UWindsor потрапив у число 16 найекологічніших канадських університетів у Північній Америці згідно з даними Princeton Review's Guide to 413 Green Colleges. 

 • Кампус UWindsor було визнано одним з найкрасивіших кампусів у Канаді (22 місце у рейтингу).

 • В університеті Віндзора представлені одні з найкращих атлетичних програм в Канаді. Вони здобули звання “елітних”, оскільки віндзорські університетські команди вигравали безліч державних чемпіонатів.

 • На факультеті природничих наук в UWindsor співвідношення викладачів та студентів дорівнює  1:16, що є одним з найкращих показників в Онтаріо і навіть в усій Канаді.

 

   

Опис університету:

Історія University of Windsor розпочалася у вересні 1857 році,  з заснуванням римо-католицького коледжу Assumption College. Цей освітній заклад зростав, об’єднувався з іншими університетами, а згодом, у 1953 здобув своє право називатися університетом. Assumption University приєднав до себе Essex College, Holy Redeemer College та Canterbury College, що дозволило університету розширити перелік своїх факультетів - факультет прикладних наук, школа бізнес-адміністрування та медсестринства, відділення біології, хімії, геології та географії, математики і фізики, філософії, релігії та історії.  Університет стрімко збільшувався. 

 

Сьогодні кампус університету займає територію 51 га, пропонує понад 200 бакалаврських та магістерських програм для більш ніж  16 000 студентів з усього світу на 9 факультетах: 

 • Faculty of Arts
 • Humanities and Social Sciences
 • Faculty of Education,
 • Faculty of Engineering
 • Odette School of Business
 • Faculty of Graduate Studies
 • Faculty of Human Kinetics
 • Faculty of Law
 • Faculty of Nursing
 • Faculty of Science

 

В університеті всіляко заохочується співпраця між студентами та викладачами, що безумовно впливає на успішність студентів. UWindsor - це місце, де інноваційні методи навчання є нормою, де дослідження та креативність студентів допомагають навколишньому регіону і навіть країні. Це місце, де студентів навчають долати виклики у найрізноманітніших галузях, адже у UWindsor вірять, що їхні випускники здатні змінити світ на краще. 

 

Окрім академічної складової, студенти мають яскраве позакласне життя, а університетські сервіси та організації готові надавати свою підтримку в усіх питаннях кожному, хто її потребує. Університет допомагає своїм новоприбулим студентам в адаптації, пошуку житла, підтримує студентів у питаннях ментального здоров’я та добробуту, заохочує до активного розвитку та лідерства, пропагує академічну доброчесність та активний спосіб життя. До того ж, при університеті на кампусі діє понад 100 студентських гуртків, організацій та академічних спільнот, де кожен може знайти собі щось до душі, але створити свій власний гурток - теж дозволено. 

 

Університет фокусується ще й на науковій діяльності, зокрема, у сферах авто- мото- інженерії, навколишнього середовища, соціальної справедливості, міжнародної економіки й таке інше. Останнім часом, актуальними стали також дослідження у галузях  здоров’я, природничих наук та підприємництва. 


Випускники University of Windsor мають безліч переваг перед своїми ровесниками - якісну освіту, різноманітні страховки, знижки, кар’єрну підтримку та доступи до кампусних умов.

 

Розташування:

University of Windsor знаходиться у західній та центральній частині міста Віндзор. Поруч з університетом - неймовірні спортивні локації, гучна розважальна сфера, чисельні ресторани, кав'ярні та магазинчики на будь-який смак. Таке розташування дозволяє студентам дослідити найбільш етнічно-різноманітне середовище в Канаді. За культурною різноманітністю - це 2-ге місто в Онтаріо та 4-те місто в усій  Канаді. Населення міста складає 217 000 людей. Віндзор ще називають авто-мото-столицею Канади та батьківщиною популярного в Північній Америці транспортного засобу - Chrysler Pacifica. 

 

Віндзор - це найпівденніше канадське місто, тому погода тут досить приємна, а сонячних годин у році - аж 2 266. До того ж у Віндзорі знаходиться один з найбільш завантажених портів, так звані “ворота у та з  США”.

 

 

 

Кампус університету Віндзора знаходиться за 10 хвилин їзди від центру міста. Деякі академічні програми викладаються поза кампусом, у самому центрі міста, серед них - Social Work, Executive and Professional Education, Music і Fine Arts. Кампус займає площу розміром 51 га, по периметру території розташовуються резиденції. На кампусі є власний дендропарк, де представлені більшість видів рослин Каролінського лісу, тому знаходитись тут дуже приємно.

 

 

Оскільки історія університету формувалася у кількох релігійних інститутах та коледжах, сьогодні на кампусі університету, окрім сучасних будівель, можна зустріти ще й зразки християнської архітектури.

 

 

Знаковою будівлею для університету є War Memorial Hall. Тут розташовані класні кімнати, лабораторії та офіси, але корпус присвячений вшануванню пам’яті про випускників університету, загиблих у Першій та Другій світовій війні. 

 

   

  Ще один з корпусів, розташований в головному кампусі, колишній “Інноваційний центр”, а сьогодні - Joyce Entrepreneurship Centre, який складається з двох будівель - EPICentre та WEtech Alliance. EPICentre (розшифровується Entrepreneurship, Practice, and Innovation Centre) став прихистком університетської організації, яка допомагає студентам переслідувати їхні підприємницькі цілі.  EPICentre є частиною Ontario Centres of Excellence, а тому він має ресурси для освіти,  менторства, офісного розміщення та фінансування студентських бізнес-стартапів. Своєю чергою, WEtech Alliance - схожа організація, що є частиною  Ontario Centre of Excellence, ціль якої - допомога студентам в реалізації технологічних стартапів. 

   

  Ще одна будівля на кампусі - це студентський центр CAW, головний різнопрофільний центр з надання студентських  послуг. Саме тут розташовані великі фуд-корти, головні книжні магазини, медичний центр, стоматологія, аптеки, консультаційні центри, студентське об'єднання, простір віросповідання та інформаційний центр.  А ще тут можна вийняти простір для проведення своїх клубних зібрань та подій, зокрема тут відбуваються відкриті лекції від професійних спікерів. 

   

  Ще один з корпусів -  St. Denis Centre, знаходиться на півдні кампуса на College Avenue. Тут любителі активного способу життя проводять найбільше часу, адже тут є тренажерні та фітнес-зали, басейн та зони для відпочинку. До того ж, у 2005 році зовсім поруч з'явився стадіон South Campus, побудований  для Pan American Junior Games. Тут тренується  команда Lancer. Цей кампус став також відомим завдяки жіночому та чоловічому баскетболу, а також сильному викладанню легкої атлетики. У 2018 році розпочалася побудова нового атлетичного центру, де планується створення нових спортзалів, басейнів та кімнат для занять різними видами спорту. 

   

  У 2019 році з’явився також новий дослідницький центр -  Essex Centre of Research (або  CORe),  збудований у південному крилі існуючого раніше наукового корпусу Essex Hall. Тут сьогодні діють найсучасніші лабораторії, які дозволяють виводити дослідження на новий якісний  рівень.

   

Проживання:

Університет пропонує своїм студентам власне проживання на кампусі. Для цього функціонує 4 резиденції, кожна з яких має свої особливості. Усі вони знаходяться на пішій відстані від навчальних корпусів, фуд-зон, зон для відпочинку, бібліотек, студентського центру та банків. 

 

Alumni Hall та Cartier Hall - резиденції, які пропонують проживання у номерах підвищеного комфорту, класу Semi-Suite або Suite. Кімнати тут одномісні або двомісні, кухні спільного користування, а ось ванні кімнати можуть бути як на поверсі, так і в кімнаті, на ваш розсуд та бюджет.  

 

Laurier Hall - це резиденція переважно для першокурсників. Кімнати тут одномісні, проте усі зручності розташовані на поверсі і призначені для спільного користування.  У такому форматі найлегше адаптуватися до дорослого життя, яке часто потребує співпраці та комунікацій.

 

Macdonald Hall  також призначений для першокурсників, проте на відміну від  Laurier Hall, тут пропонуються ще й двомісні кімнати.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.