Vancouver Film School

Університет знаходиться у місті Ванкувер. Один з найкращих вищих навчальних закладів в якому вивчається кіно- та телеіндустрія.

 

 • м. Ванкувер, Канада

 • Заснований у 1987 році

 

Цікаві факти:

 • навчається понад 1000 студентів з різних країн світу

 • має 5 Alarm Musiс, одну з найбільших музичних бібліотек

 • університет має велику кіношколу, звукозаписувальну студію, цифрові студії та інше

 

   

Опис університету:

 

  Vancouver Film School (VFS)  вищий навчальний заклад, який спрямований на вивчення кіно- та телеіндустрії. Всі напрями, що викладаються в університеті пов'язані з кіно та телебаченням. Найсучасніші студії, майстерні, лабораторії та знімальні майданчики розташовані у 8 кампусах університету. До студентів часто приходять відомі актори, режисери, сценаристи та діляться власним досвідом. Після закінчення навчання університет допомагає працевлаштуватися за профілем.

   

   

Розташування:

Університет має 8 сучасних кампусів. Головний кампус знаходиться у Ванкувері у самому центрі міста. Через добре розвинену кіноіндустрію Ванкувер часто називають “Північним Голлівудом”.

Ванкувер є прекрасним зразком сучасного мегаполісу. Рівень життя в місті досить високий. Ванкувер займає незвичайне географічне місце: з трьох боків його оточує вода, а з одного – прекрасні краєвиди гір.


 

   

Проживання:

Університет немає власних резиденцій, але допомагає студентам знайти житло. На сайті університету публікуються об’яви студентів які шукають сусідів у квартири.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.