Yorkville University

Університет Йорквілля виник з простої ідеї: створення гнучких та кар’єро-орієнтованих ступенів, які будуть викладатися на кампусі та онлайн в університеті. Починаючи з 2004 р., Університет Йорквілля успішно розвивається і зараз володіє трьома кампусами у Канаді. 

 

 • Торонто, Ванкувер (Канада)

 • Заснований у 2003 році

Цікаві факти:

 

 

 • 4 інтейки протягом року (жовтень, січень, квітень, липень)

 • Невеликі розміри класів (25-30 студентів у класі)

 • Випускники Yorkville University мають право подавати документи на Post-Graduate Work Permit (PGWP)

 

   

Опис університету:

Починаючи з 2004 р., Yorkville University успішно виріс і охопив три кампуси від узбережжя до узбережжя та надав ступені тисячам випускників. Програми YU орієнтовані на здобуття професійних знань та майстерності, які цінують роботодавці. Викладачі, які мають багаторічний досвід роботи у відповідних галузях, допомагають студентам досягти бажаних результатів та навичок. Університет приймає іноземних студентів з усього світу, студенти з більш ніж 35 країн вже закінчили Yorkville University. Після закінчення університету, ви маєте право подати заявку на дозвіл залишитись на території Канади для подальшого пошуку роботи.

 

Yorkville University пропонує ступінь бакалавра ділового адміністрування (загальне) зі спеціалізаціями з бухгалтерського обліку, менеджменту в енергетиці, управління проектами та логістики.

 

У Ванкувері, університет пропонує програми бакалавра ділового адміністрування зі спеціалізацією з управління проектами та бакалавра дизайну інтер'єру (BID).

 

Допомога студентам - це важлива частина навчання в університеті.

Студентів супроводжує постійна підтримка програмних радників, які можуть допомогти досягти бажаних академічних цілей. Невеликі класи (до 30 осіб) дозволяють приділити належну увагу кожному студенту.

 

Розташування:

Yorkville University був заснований у Фредеріктоні, штат Нью-Брансвік, у 2004 році. Це невелике місто на сході Канади, на річці Сент-Джон, яке відоме своїм історичним районом Garrison, студіями художників та театром на відкритому повітрі. Сьогодні кампус у Фредеріктоні більшість програм проводить онлайн.

 

Yorkville University має кампуси у Ванкувері та Торонто, двох містах світового класу, які вважаються головним осередком бізнесу, мистецтва та спорту у Канаді.

Обидва міста регулярно фігурують як найкомфортніші міста у світі для життя та роботи.

 

 

   

  Ванкувері - це величезний порт міжнародного значення. Останні роки у місті почав активно розвиватись туризм. Та найголовніше, це те, що за останні роки місто стало третім за розмахом центром кіноіндустрії Північної Америки, після таких гігантів як Лос-Анджелес та Нью-Йорк Сіті. Через що Ванкувер отримав назву - Північний Голлівуд.

   

  Центральний кампус університету знаходиться у місті Торонто. Це найбільший промисловий, торговий і фінансовий центр Канади, великий транспортний вузол, важливий науковий, культурний, релігійний і мистецький осередок.

   

Проживання:

Оскільки, університет не має власного проживання на території кампусу, студентам пропонується допомога у пошуках апартаментів.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.