Літній табір при Bronte College, Канада

Bronte College (Бронте коледж) - це незалежний приватний коледж-пансіон заснований в 1991 році у передмісті  Торонто; має акредитацію Міністерства Освіти провінції Онтаріо. Випускники коледжу, які успішно закінчили навчання, отримують атестат про повну загальну середню освіту OSSD (Ontario Secondary School Diploma) та вступають у провідні університети як Канади, так і інших країн світу. Навчання в коледжі направлено на здобуття практичних навичок. Першочергове завдання викладачів - навчити студентів розуміти предмет, а не просто завчити теорію.


 

Основна інформація про літній табір

Вік: 13-17 років

Проживання: студентська резиденція

Харчування: повний пансіон

Тривалість: 2, 3, 4 тижні

Дати заїздів: 9, 16, 23 липня на 3 або 4 тижні
 

Розташування

Коледж Бронте розташований в одному зі жвавих і безпечних районів у передмісті Торонто - Міссіссога. Усього 30 хвилин їзди знадобиться, аби дістатися до центру міста Торонто та аеропорту Toronto Pearson International Airport, і лише година їзди до водоспаду Niagara Falls.

Бронте коледжу належить площа в 4,5 акрів. На території біля коледжу знаходяться резиденції, спортивні зали, комп'ютерні та наукові лабораторії, студії, музичний клас, бібліотеки, кафетерій, фітнес-центр.

 

Програма літнього табору при Bronte College

Літній табір з вивченням англійської мови та академічних предметів - це одна з найпопулярніших програм Bronte College. Основний акцент тут зроблений не тільки на вдосконалення знань англійської мови, а й на вивчення наукових предметів і математики. Крім навчання є відмінна екскурсійна і культурна програма, яка допомагає школярам краще познайомитися з життям Канади та придивитися до особливостей шкільної освіти за кордоном!

 

Табір представлений двома напрямками: English Language Camp (Вивчення англійської мови) і Math & Science Camp (Вивчення математики і наук).

 

English Language Camp: поліпшення розмовного та письмового англійської мови в процесі щоденного спілкування, участі в дискусіях, переглядів ТВ-шоу і фільмів. Учні практикують різні стилі письма, вдосконалюють читання і сприйняття англійської мови на слух.

 

Math & Science Camp: програма розроблена науковим відділом коледжу Bronte і побудована таким чином, що учасники вивчають математику і науку в процесі цікавих активностей.

Для тих, кому програма сподобається, є можливість продовжити навчання в Bronte College на постійній основі з 9 по 12 клас


                                        

 

     

Вартість станом на 2020 рік:

3750 CAD - за 2 тижні

4850 CAD - за 3 тижні

5890 CAD - за 4 тижні

 

Додатково оплачується:

 Авіапереліт

Візовий збір

Особисті покупки

 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.